Zostałam skierowana do poradni okulistycznej

Mój okulista dziecięcy z Bydgoszczy badał mnie od lat. Na początku nosiłam okulary. Następnie zalecano mi soczewki. Tak było na przemian. Wkrótce miały pojawić się nowe metody leczenia i wszystko miało się odmienić któregoś pięknego dnia. Ja zapomniałam już o tym.

Poradnia okulistyczna w Bydgoszczy poleciła specjalistę

poradnia okulistycznaPo czasie przyzwyczaiłam się do swojego smutnego losu okularnicy. Pewnego dnia podczas rutynowej wizyty okazało się, że muszę mieć skomplikowaną operację, ponieważ nie będzie już lepiej i nie mam szans na samoistne wyleczenie. To był dla mnie prawdziwy szok. Cała rodzina była bardzo zdenerwowana. Na dodatek dawano mi małe szanse na pomyślność zabiegu. Sprowadzono nawet bardzo zdolnego chirurga zza granicy. Mój los od tamtej pory był tylko w jego rękach. Moja poradnia okulistyczna-bydgoszcz polecała mi tego specjalistę. Ja nie miałam tak naprawdę nadziei. Po dotarciu do szpitala nie oczekiwałam cudów. Byłam przygotowana na kolejną porażkę. Wiedziałam, że wkrótce mogę stracić wzrok. Po rozmowie z dyrektorem ustaliliśmy datę. Mój szpital był bardzo daleko. Sama podróż bardzo mnie wykończyła. Mój znajomy salon optyczny wysłał mi kwiaty. Byłam tak częstym klientem tego miejsca, że już wszyscy mnie tam znali. Gdy przyszedł oczekiwany dzień zwątpiłam. Mama nakłaniała mnie do dalszej walki. Miała rację. Pamiętam, że po przebudzeniu zobaczyłam dokładnie twarze wszystkich ludzi bez okularów. Nie wiedziałam co się dzieje.

W pierwszym momencie ogarnęła mnie prawdziwa panika. To było zupełnie coś nowego i nie spodziewanego. Udało się. Moje życie od tamtej pory było inne. Odzyskałam swoją pewność siebie. Już nic nie stanowiło dla mnie problemu.

Źródło informacji:

http://salonvision.pl