Zgłasza się do mnie klient po reklamę wewnętrzną

Z Michałem poznaliśmy się na studiach. Wtedy to planowaliśmy razem otworzyć agencję reklamową, ale plany jednak się pozmieniały. Michał wyjechał za granicę i pracuje u wuja na budowie a ja otworzyłem sam agencję reklamową i radzę sobie.

Wykonałem dla klienta kilka projektów reklamy wewnętrznej

reklama wewnętrzna łódźKiedy Michał oznajmił mi, że wyjeżdża to zastanawiałem się czy w ogóle zabierać się za własną firmę. Doszedłem do wniosku, że dam radę w pojedynkę i to była świetna decyzja. Moja agencja znajduje się na jednym z większych osiedli gdzie jest mnóstwo firm z różnej branży. Często zaglądają do mnie jacyś mniejsi przedsiębiorcy i zlecają mi wykonanie różnych projektów. Pewnego dna jednak zgłosił się do mnie właściciel dużego marketu spożywczego. Interesowała go reklama wewnętrzna łódź i chciał, żebym zajął się tym dla niego. Wprowadził do sprzedaży nowe marki, które dodatkowo chciał reklamować na terenie marketu, żeby klienci się o wszystkim dowiedzieli. Klient, który się do mnie zgłosił był bardzo zdecydowanym człowiekiem i sam przedstawił mi wizję tego co go interesuje. Nie musiałem badać jego potrzeb ani proponować rozwiązań. Tak zdecydowany klient to przytrafił mi się pierwszy raz. Wykonałem dla niego kilka projektów. Chciałem, żeby miał możliwość wyboru i docenił tym samym mój ciężki wkład w wykonanie tego zadania. Klient był zachwycony moimi projektami i na dobrą sprawę nie wiedział na który się zdecydować, ponieważ podobały mu się wszystkie. Pomogłem mu dokonać wyboru i wybrał ostatecznie projekt.

Ten sam klient wraca do mnie bardzo często. Wykonuję dla niego różne zlecenia i zawsze jest zadowolony. Niebawem do kraju wraca Michał. Kto wie, może będzie chciał dla mnie pracować. Przydałaby mi się pomoc specjalisty przy projektach.