Zegarek calvin klein to strzał w dziesiątkę

Ostatnio miałam urodziny. Lubię ten dzień, pewnie jak większość zresztą osób. Ja spędzam go zawsze w gronie najbliższych mi osób. Tak też było tego dnia, z racji iż były to moje okrągłe urodziny to wiedziałam, że moja rodzina i znajomi zaplanowali szczególnie coś wyjątkowego.

Wyjątkowy zegarek dla mnie

zegarek calvin kleinNie mogłam się już doczekać, ponieważ znając ich mogłam spodziewać się naprawdę wszystkiego. Wiele razy wspominałam, iż chciałabym otrzymać nowy zegarek, dużo przeglądałam, nawet raz zdarzyło mi się zapisać stronę internetową, gdzie był już wybrany model, ale szczerze kompletnie o tym zapomniałam, Do czasu. Do czasu gdy wieczorem kiedy świętowaliśmy moje urodziny, ktoś zadzwonił do drzwi. Otworzyłam, a tam kurier z przesyłką i przepięknie zapakowanym prezentem dla mnie. Otworzyłam pudełko, a tam moim oczom ukazał się zegarek calvin klein. Taki, który sobie wybrałam kilka miesięcy temu. Identyczny. Zegarek ten napędzany jest szwajcarskim mechanizmem. Koperta natomiast wykonana ze stali szlachetnej. Mój zegarek jest wodoszczelny i posiada szkła szafirowe oraz mineralne. Zegarek głównie jest koloru złotego, na przepięknym skórzanym pasku. Szczerze, na żywo ten pasek wygląda jeszcze piękniej i aż sama nie wierzę, że on należy do mnie. Zegarek ten jest starannie wykonany, oraz posiada dożywotnią gwarancję dlatego mogę spać spokojnie. Ponadto zegarki calvin klein cechują się tym, iż są naprawdę bardzo eleganckie, ale pasują do stylizacji zarówno tych biznesowych jak i bardziej sportowych.

Moim zdaniem moi najbliżsi lepiej trafić nie mogli i jestem im ogromnie wdzięczna za to, że tak piękny zegarek zdobi moją rękę. Zdecydowanie to były moje najpiękniejsze i najlepsze urodziny w życiu. Każdemu życzę tak wspaniałych ludzi dookoła siebie. A calvin klein to zdecydowanie moja ulubiona marka.  

Opublikowany w Moda