Wytrzymała płyta Egger

Wizja wymarzonej kuchni każdej kobiety wygląda inaczej. Wszystkie mają jednak wspólną cechę, jaką jest kompleksowość. Wytrzymałe i pojemne szafki, wygodny dostęp do sprzętów elektronicznych i sprawna, pojemna lodówka – tym cechuje się dobra kuchnia. Choć wygląd nie gra głównej roli, on również jest istotny dla gospodyni domowej i reszty mieszkańców.

Blaty do kuchni

płyta eggerWytrzymały blat to istotna kwestia. Powinny być one odporne na zarysowania ze względu na pracę z nożami i innymi ostrymi przedmiotami. Płyta EGGER to blat pokryty odpornym na uderzenia i zadrapania laminatem, co czyni z niej dobrego kandydata do naszej kuchni. Ich zaletą jest duża różnorodność wzorów. Tradycyjne wybory do kuchni to przypominające granit lub marmur powierzchnie, ale drewnopodobne blaty to oryginalny wybór. W kuchniach interesująco wygląda kontrast tworzony przez jasne blaty i meble w ciemnym odcieniu, lub odwrotnie. EGGER dysponuje szeroką gamą wzorów. Blaty robocze to nie tylko centralny element kuchni, ale również innych pomieszczeń. Blaty mają dużą wytrzymałość na obciążenia mechaniczne, dzięki czemu mogą służyć jako podpory komputerów i monitorów w przestrzeniach biurowych. Blaty EGGER wyróżniają się swoimi obrzeżami, które mają raczej kanciasty wygląd i minimalne obrzeża. Wszystkie płyty producenta są pokryte laminatem i poddane procesowi postformingu.

Kuchnia bez blatów jest jak dom bez elewacji – niewykończona i coś w niej brakuje. Blaty to przestrzeń robocza w kuchni, przeznaczona do ciężkich zadań, których raczej nie przeprowadza się na stole. Blaty najlepiej zamontować na takiej wysokości, żeby wygodnie z nich korzystać na stojąco. Gotowanie i korzystanie z kuchennych dobrodziejstw powinno być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.