Wysokiej jakości susz konopny

Tetrahydrokannabinol (THC) to psychoaktywna substancja, jaką znaleźć można tylko w konopiach i to właśnie ona jest odpowiedzialna za złą sławę, którą otoczona jest marihuana. Na szczęście postęp umożliwił tworzenie gatunków uszlachetnionych genetycznie.

Ile kosztuje susz konopi CBD?

niedrogi susz konopnyGenetyczne uszlachetnianie roślin ma same zalety i nie należy tego mylić z GMO. Bowiem to zupełnie różne procesy, które mają za zadanie osiągać zupełnie różne cele. Uszlachetnia się DNA roślin w wielu celach, najczęściej, by otrzymywać szybsze i większe plony, ale bywa też tak, że robi się to w celu poprawienia ich odporności, wyglądu czy też właściwości. Tak właśnie jest w przypadku marihuany CBD, gdzie, zależnie od odmiany, całkowicie wyeliminowano THC lub sprowadzono go do ilości śladowej, niewywołującej odurzenia ani niepowodującej uzależnienia. Taki, w dodatku niedrogi susz konopny CBD, jest więc w stu procentach bezpiecznym produktem, co zresztą potwierdzają liczne atesty i certyfikaty. Przyjmowanie materiału roślinnego, to już natomiast kwestia indywidualnych preferencji, albowiem można go palić, sporządzić zeń konopny napar, jak również poddać procesowi odparowywania. Warto wspomnieć, że w suszu znajdziemy nie tylko CBD, ale także inne, bardzo cenne kannabinoidy oraz terpeny. Gdy chcemy dokonać zakupu legalnej marihuany, najlepiej to zrobić online, albowiem w sklepach działających w sieci mamy znacznie większy wybór, jak i bardziej rozsądne, względem sklepów stacjonarnych, ceny.

Gdy chodzi o wygląd, smak i zapach kwiatostanów konopi CBD, to nie różnią się one od odmian nielegalnych, toteż nawet koneserzy mogą mieć problem z ich rozróżnieniem. Warto również wspomnieć, że działanie legalnej marihuany o wysokiej zawartości CBD, może utrzymywać się nawet sześć godzin.