Wygodne półśpiochy dla dziecka

 

Odzież dla niemowląt przeważnie wyróżnia się uniwersalnym charakterem i praktycznością. Noworodki i niemowlęta z pewnością nie przepadają za ubieraniem i rozpieraniem, dlatego też ich ubranka powinny mieć specjalny system zapięć.

Kiedy zakładać niemowlakom półśpioszki?

półśpiochy rozmiar 80Prawie każda przyszła mama zajmuje się kompletowaniem wyprawki jeszcze na kilkanaście tygodnie przed pojawieniem się na świecie malucha. To bardzo ważne zadanie, ponieważ jej elementy będą potrzebne maluchowi już od pierwszych chwil życia. Przeważnie w pierwszej kolejności mamy kupują ubranka, których trzeba mieć spory zapas. Jeżeli chodzi o rozmiar, to dla noworodka warto kupić odzież w dwóch najmniejszych rozmiarach – pięćdziesiąt sześć i sześćdziesiąt dwa, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo jak duże dziecko się urodzi. Później rozmiar ubranek będzie się dopasowywać do długości dziecka od czubka główki do pośladków. Najważniejsze z odzieży niemowlęcej są body, które mają praktyczne rozpięcie w kroku na zatrzaski, gdyż sprawdzą się na każdą okazję. Ponadto warto kupić półśpiochy rozmiar 80 dla około rocznego malucha, które można kompletować z body. Półśpioszki także są praktyczne, ponieważ stanowią wygodne spodenki z podwyższonym pasem bez gumki oraz zabudowane stópki. Sprawdzą się dla dziewczynek, ale też dla chłopców, gdyż są mają uniwersalny krój i dostępne są w wielu kolorach i fasonach. Z pewnością kupimy je w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem.

Większość ubranek dla małych dzieci nie jest droga, zwłaszcza jeżeli mówimy o body czy półśpiochach, które mogą kosztować nawet niecałe piętnaście złotych. Są w całości uszyte z miękkiej bawełny i idealnie pasują dla niemowlaki w każdym wieku.