Wyczyszczony dywan pięknie się prezentował

Przeprowadziłam się do mieszkania w centrum miasta. Kraków zawsze mi się podobał i kiedy miałam podjąć decyzje w jakiej miejscowości będę studiować od razu wiedziałam, że będzie to Kraków. Dobrze zdałam maturę pozostało mi tylko dostać się na wymarzony kierunek studiów. Moi rodzice dobrze sobie radzą finansowo i będą mi opłacać mieszkanie w Krakowie. Ja mam się skupić na nauce ponieważ zdecydowałam się na rozpoczęcie studiów dziennych.

Zatrudniłam firmę do prania dywanów

profesjonalne pranie dywanów krakówDostałam się na wymarzony kierunek studiów. Przez Internet znalazła małe mieszkanko, które chciałam wynająć. Mieszkanie mi się podobało jedynie dywan był zabrudzony ale właściciel powiedział, że opłaci czyszczenie żebym tylko znalazła jakąś firmę, która świadczy takie usługi. Czynsz za mieszkanie nie był wysoki rodzice zgodzili się opłacać tą kwotę więc podpisałam z właścicielem umowę i mogłam się już wprowadzać. Znalazłam też firmę, która świadczy profesjonalne usługi jeśli chodzi o pranie i czyszczenie tapicerki, dywanów i wykładzin. Firma na rynku była już od wielu lat. Dobrze sobie radziła. Profesjonalne pranie dywanów kraków nie było drogie, więc każdy może sobie pozwolić na taką usługę. Usługi świadczyła na miejscu u klienta lub pracownik mógł zabrać na przykład dywan do firmy i tam go wyczyścić. Wszystko zależało od możliwości klienta. Ja w mieszkaniu mogłam pozwolić sobie na to żeby pracownik na miejscu wyczyścił dywan. Nie był on duży więc raz dwa usługa została wykonana.

Dywan od razu prezentował się bardzo ładnie. Wszystkie kolory były świeże i w pomieszczeniu od razu przejaśniało. Byłam bardzo zadowolona z obsługi. Pracownik przyjechał z całym sprzętem i pranie dywanu odbyło się sprawnie. Pracownik przekazał mi paragon, który przesłałam właścicielowi i on oddał mi koszty, które poniosłam za czyszczenie tego dywanu.