Wybieramy bieliznę na prezent

Kupowanie bielizny w ramach prezentu wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania. Jeśli nie znamy preferencji czy przede wszystkim rozmiaru danej kobiety, wówczas trafienie z odpowiednim modelem będzie bardzo utrudnione, choć istnieje kilka sposobów na to, by pozyskać wszystkie potrzebne informacje.

Jaką bieliznę wybrać na prezent?

zmysłowa bieliznaPodczas kupowania prezentu w postaci bielizny weźmy pod uwagę kilka zasad. Przede wszystkim musimy zdawać sobie sprawę, że wybór powinien podobać się przede wszystkim osobie obdarowywanej, a nie wręczającej prezent. Zrozumienie tej zasady to już połowa sukcesu. Zastanówmy się zatem, jaki styl reprezentuje i najczęściej kobieta, której mamy zamiar podarować nowy stanik czy figi. Miłośniczce klasyki i elegancji z pewnością sprawi radość zmysłowa bielizna wykonana z jedwabiu czy koronki w neutralnych odcieniach czerwieni, bieli czy czerni. Niekoniecznie dobrym wyborem jest wówczas wybór bielizny beżowej, bowiem choć jest to opcja bardzo funkcjonalna, to nie każda kobieta ją preferuje. Kiepskim pomysłem jest również wybieranie fikuśnych wzorów czy kolorów, chyba że mamy pewność, iż dana kobieta właśnie takie modele lubi nosić. Oprócz koloru i fasonu niezwykle ważny jest rozmiar. Za mała bielizna może powodować bolesne otarcia delikatnych okolic intymnych, a także nie będzie wyglądała estetycznie pod ubraniem. Jeśli nie znamy rozmiaru, dyskretnie posłużmy się posiadanymi już egzemplarzami, które znajdziemy w szafie obdarowywanej.

Zakup bielizny na prezent to dość ryzykowny pomysł, zwłaszcza jeśli nie znamy dokładnie preferencji czy rozmiaru danej kobiety. Z drugiej strony nic tak nie cieszy, jak dobrej jakości bielizna, na którą nie zdecydowałybyśmy się same podczas dokonywania zakupów ze względu na wysoką cenę.