Wesele prowadzone przez dja to dobry pomysł

Moja siostra w zeszły weekend miała organizowane wesele. Wybawiłam się bardzo dobrze. Już dawno w naszej rodzinie nie było żadnego wesela. Moje kuzynki są jeszcze za młode i musimy jeszcze trochę z mężem poczekać na kolejne rodzinne wesela. Moja siostra zdecydowała się na organizację swojego wesela w znanej restauracji. My także mieliśmy w tym samym miejscu wesele.

Siostra zatrudniła dobrego dja

dj wodzirej bydgoszczNie zatrudniała zespoły weselnego tak jak my tylko postawiła na dja. W dzisiejszych czasach wiele osób się na to decyduje i uważam, że to jest świetny wybór. Za naszych czasów modne były zespoły weselne ale nie zawsze jakość piosenek przez nich śpiewana czy grana była idealna. Natomiast dj, którego zatrudniła siostra był idealny. Fajnie dobierał muzykę. Towarzystwo na weselu było mieszane i dj dobrze dopierał kawałki. Niektóre piosenki były starsze niektóre takie na czasie i każdy znalazł coś dla siebie. Dj wodzirej Bydgoszcz był znany w naszym mieście. Siostra podpisywała z nim umowę na 2 lata wcześniej. Uważałam, ze to przesada ale po imprezie wiem dlaczego jest taki rozchwytywany. Wesele jest najważniejszą uroczystością i warto inwestować w osoby, które sprawią, że będzie można długo je wspominać. Na pewno dj spodobał się wszystkim. Wiele osób chwaliło jego zaangażowanie. Każdy się świetnie bawił. Nasza rodzina jest bardzo rozrywkowa. My z mężem to praktycznie większość czasu spędziliśmy na parkiecie.

Dzieci zostały z naszą teściową towarzyszyły nam tylko do godziny dwudziestej więc jak pojechały do domu to mogliśmy się wybawić i skorzystać trochę z wolności. Już dawno nie byliśmy na żadnej imprezie więc tym chętniej korzystaliśmy ze wszystkich konkursów, które były na weselu prowadzone przez dja. Na pewno długo będziemy wspominać to wesele.