W hotelu z prysznica korzystałam często

 

W życiu nigdy nie udało mi się nic wygrać a często brałam udział w różnych konkursach. Pewnego razu zdziwiłam się jak dostałam informację, że w wyniku losowania zostałam wytypowana do odebrania nagrody. Był to pobyt w luksusowym hotelu przez weekend.

Łazienka hotelowa z nowoczesną kabiną prysznicową

kabina prysznicowa z hydromasażem i deszczownicąNagroda zdecydowanie mi odpowiadała, ponieważ nigdy nie byłam w takim miejscu. Skoro udał się darmowy pobyt to musiałam z niego skorzystać. Pojechałam tam w piątek z samego rana, żeby nie tracić czasu. Na miejscu okazało się, że hotel był bardzo komfortowy i miał aż pięć gwiazdek. Dostałam piękny apartament z balkonem i własną łazienką. Od razu weszłam do łazienki a tam była kabina prysznicowa z hydromasażem i deszczownicą oraz piękny duży zlew. Toaleta była w osobnym i mniejszym pomieszczeniu. Zachwycona takimi luksusami od razu zdecydowałam się na skorzystanie z tego prysznica. Nie do końca wiedziałam jak to obsłużyć, bo wcześniej nigdy nie miałam z takim prysznicem do czynienia, ale na szczęście w szafce była instrukcja obsługi. Zapoznałam się z nią i dzięki temu wiedziałam jak włączyć konkretne funkcje. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś tak cudownego. Ten hydromasaż to świetna sprawa! Od razu poczułam się bardziej zrelaksowana i wypoczęta po tak długiej podróży. Po południu byłam na spacerze a przed kolacją ponownie postanowiłam wziąć prysznic. Musiałam się tym luksusem nacieszyć, bo w domu to tego nie miałam. Najlepsza w tym hotelu była dla mnie właśnie ta łazienka.

Jak wróciłam do domu to od razu pobiegłam do mojej sąsiadki, żeby jej o wszystkim opowiedzieć. Zrobiłam zdjęcia apartamentu telefonem komórkowym i mogłam pokazać jej jak mieszkałam. Sąsiadka była pod wrażeniem i aż nie dowierzała, że tak mi się trafiło fajnie.