Utworzyłam pomocną aplikację na androida

W naszej korporacji każdy może zaistnieć. Wystarczy wpaść na jakiś pomysł i go zacząć realizować. Wszyscy mamy równe szanse. Ja od jakiegoś czasu próbuję coś zrobić i pomyślałam, że zamiast czegoś nowego wykonam jakiś pomocniczy program.

Szefowi spodobała się moja pomocnicza aplikacja na androida

tworzenie pomocnych aplikacji na androidaKażdy pracownik głowi się nad tym jaką aplikację można stworzyć. Mamy praktycznie wszystko i nie należy to do najłatwiejszych tematów. Jeżeli chodzi zaś o tworzenie pomocnych aplikacji na androida to jeszcze nikt na to nie wpadł. Musiałam to wykorzystać. Chcę zostać kierownikiem działu i tylko w taki właśnie sposób mogę to osiągnąć. Mam predyspozycje do zarządzania zespołem i ogromne doświadczenie. Wiem, że wykonam tworzenie pomocnych aplikacji na androida bardzo sprawnie i na pewno znajdzie się ono z bardzo pozytywną opinią ze strony zarządu. Nad projektem pracowałam po godzinach. Miałam sporo zajęć bieżących i w sumie nie chciałam, żebyś ktoś wiedział nad czym pracuję. Planowałam wszystkich zaskoczyć i tego się trzymałam. Projekt udało mi się wykonać w ciągu kilku miesięcy i umówiłam się z zarządem na jego prezentację. Byłam nieco zestresowana, ale jednocześnie pewna sukcesu. Włożyłam sporo pracy w ten projekt i wyeliminowałam wszelkie błędny. Nie ma możliwości, żeby cokolwiek nie działało bądź miało luki. Zarząd chętnie przyjął mnie na spotkanie i jak oznajmiłam, że mam aplikację pomocniczą to od razu ich zainteresowanie okazało się jeszcze większe. Czuję, że to będzie mój szczęśliwy dzień.

Moja aplikacja pomocnicza spotkała się z pozytywnym odzewem i nawet zostaje już wprowadzona. Sporo zyskałam swoją kreatywnością i również dostałam stanowisko kierownicze, o które tak bardzo zabiegałam. Los się do mnie uśmiechnął na dobre.