Uniwersalny zabieg regenerujący skórę

Każdy kto zastanawia się nad tym, jak przywrócić skórze dawny blask, powinien zastanowić się nad zabiegiem, jakim jest fotoodmładzanie. Jest to stosunkowo nowy zabieg, który nie tak dawno temu pojawił się w ofercie gabinetów medycyny estetycznej.

Usuwanie zmarszczek, piegów, naczynek, rozszerzonych porów

fotoodmładzanie zielona góraWiadomo, że z upływem lat skóra staje się coraz mniej elastyczna, traci swoją jędrność, pojawiają się na niej zmarszczki. Oprócz tego dochodzi też do powstawania przebarwień na skórze, które mogą wywoływać uczucie dyskomfortu, kompleksy. W tej sytuacji warto dowiedzieć się nieco więcej o zabiegu, jakim jest właśnie fotoodmładzanie. Jest to metoda absolutnie nowatorska. Jak sama nazwa wskazuje, polega ona na odmładzaniu, regeneracji skóry przy pomocy światła. Efekty tej metody są bardzo zadowalające! Dlatego fotoodmładzanie zielona góra cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientek gabinetów kosmetycznych. Dużą zaletą tego zabiegu jest to, że fotoodmładzanie jest metodą uniwersalną. Zabieg ten działa skutecznie w przypadku mniejszych jak i większych zmarszczek. Oprócz tego pozwala też pozbyć się niechcianych piegów. Fotoodmładzanie wykorzystywane jest również w leczeniu cery naczynkowej (kiedy na skórze pojawiają się charakterystyczne czerwone pajączki, które także są szpecące). Fotoodmładzanie to metoda, którą stosuje się również w przypadku rumienia, a nawet na rozszerzone pory. Dotychczas w medycynie estetycznej i kosmetologii proponowano zabiegi, które są o wiele bardziej inwazyjne.

Były to peelingi, mikrodermabrazje i inne. Teraz stosuje się fotoodmładzanie, które nie ingeruje tak bardzo w tkankę skórną. Zabieg wykonywany jest szybko. Już następnego dnia możliwe jest powrócenie do wykonywania wszystkich codziennych czynności. Przeciwwskazania do zabiegu może wykluczyć tylko dyplomowany kosmetolog.