U kogo zamówić krzesła szkolne?

Placówka, w której byłem dyrektorem była ogromna. Do szkoły chodziło tysiąc dzieciaków i nie wszystkie sale były w pełni wykorzystywane. Część budynku była zamknięta z uwagi na oszczędności. Musiałem jednak wykorzystać wszystkie pomieszczenia w szkole.

Szkoła potrzebująca dużej ilości krzeseł 

producent krzeseł szkolnychWpadłem na genialny pomysł, ażeby zrobić sale wykładowe i wynajmować je firmom zewnętrznym, co miała dawać gwarancję zysków. Potrzebowałem jednak dwóch tysięcy dodatkowych krzeseł szkolnych, ale nie miałem pojęcia skąd je wziąć. Wiedziałem, że najtaniej będzie zamówić je bezpośrednio od producenta, ponieważ to pozwoli na oszczędności. Potrzebny był mi sprawdzony producent krzeseł szkolnych, z którym warto było podjąć współpracę. Projekt był poważny i musiał zostać wykonany w pełni profesjonalnie. Nie mogły to jednak być krzesła takie, jakie stały w innych salach. Potrzebowałem krzeseł od razu ze stolikiem rozkładanym, gdyż takie idealnie nadawały się na sale wykładowe. Producenta zlokalizowałem na własną rękę i to mi wyszło na dobre, ponieważ potrzebowałem sporo krzeseł a ten producent był w stanie mi je dostarczyć od ręki. Dzięki temu już w ciągu tygodnia krzesła dotarły do szkoły i mogłem w nie wyposażyć sale wykładowe, które zamierzałem wynajmować. Odzew był natychmiastowy i został zarezerwowanych kilka sal. Krzesła były wygodne i praktyczne, co szybko zostało docenione. Dlatego też zdecydowałem, że takie same krzesła będą we wszystkich salach szkolnych i je zamówiłem.

Szkoła na wynajmowaniu sal wykładowych zarabiała duże pieniądze. Dzięki temu mogłem zainwestować w nowe ławki i meble szkolne. Remont sali gimnastycznej został przeprowadzony w okresie wakacji, kiedy szkoła była pusta. Dobrze wydałem wszystkie zarobione pieniądze.