Tylko te kwiatki.…

Jak to na kobiety przystało moja już teraz żona, miała wielki szał napady histerii, radości i różne takie, czasem wszystko naraz. Oczywiście nie zgadniecie na kim kumulowało się to wszystko….  no na mnie. Moja mama ostrzegała że z kobietami się dziwne rzeczy mogą dziać, ale do końca jej nie wierzyłem, musiałem się sam przekonać.

Przygotowanie ślubu i wesela to duży koszt – nie tylko fizyczny ale jeszcze psychiczny

fotograf ślubnyDrodzy przyszli mężowie potwierdzam to prawda, wchodzi w nie szatan i to do słownie. Przechodząc do rzeczy moja ukochana pozwoliła mi wybrać fotografa ślubnego myślałem,że to nic skomplikowanego no to siadam komputera i wpisuje fotografie ślubne trochę tego mi wyskoczyło. Lecę od początku, wezmę pierwszego lepszego, ale coś mnie tknęło sprawdzę opinie.. i się zaczęło. Co jeden do lepszy nikogo poleconego nie miałem a to takie opinie że głowa mała. A to te zdjęcia ślubne w słabej jakości, albo rozmazane. Nie wytrzymałem i idę do żony. Na moje nie szczęście miała fazę rozpaczy, z tego co zrozumiałem to kwiaty nie pasują do sukni, czy jakoś tak. No to ja jej mówię że fotograf jest ważniejszy. Szybko się dowiedziałem jaki wielki błąd był z mojej strony. Żona dostała histerii zaczęła mnie okładać tą wiązanką pełno płatków latało wkoło, krzyczała, że ślubu przez te kwiatki nie będzie i po co nam fotograf ślubny, i że jeszcze najlepiej z Wrocławia wziąć(oczywiście ironicznie). Wyszło że to wszystko moja wina. Wiadomo że później jej przeszło, ale co się nasłuchałem to moje. Kwiatki w końcu się dopasowały, fotografa znalazłem i to nie z Wrocławia, mamy pamiątkę w postaci obrazy i piękne zdjęcia ślubne.

Aha nie wspomniałem, że mogłem wybrać samochód który nas powiezie do śluby było to czarne bmw, z misiem na masce, ale i tak miało charakterek. Także drodzy Panowie ostrzegam dla waszych przyszłych żona każda pierdoła jest ważna. Powodzenia na nowej drodze życia.