Torba bawełniana od producenta – hurt

Pracuję jako kierownik supermarketu. Niedawno przeżywaliśmy gorący okres w sklepie, związany ze świętami wielkanocnymi. Ruch był naprawdę spory, każda para rąk do pracy była potrzebna. Na dodatek spełnił się mój czarny scenariusz. Skończyły się bowiem reklamówki, nie było jak i do czego pakować zakupów. Na szczęście problem został szybko zażegnany.

Producent toreb bawełnianych w hurcie

torby bawełniane w hurcie od producentaMój zastępca szybko zgłosił problem oraz zaproponował wyjście  z tej kryzysowej sytuacji. Musieliśmy szybko działać, bowiem paru klientów zdążyło głośno i dobitnie wyrazić swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji. Zauważyłam, że klienci rzadko noszą z sobą torbę na zakupy – taką wytrzymałą i wielorazową. To przywiodło mnie do pewnego pomysłu. Stwierdziłam, że torby bawełniane w hurcie od producenta byłyby strzałem w dziesiątkę. I to nie tylko w tym gorącym przedświątecznym okresie, ale przez cały rok. Po co pakować zakupy do plastikowych toreb, które tylko są szkodliwe dla planety i dla nas samych… To przecież błędne koło. Postanowiliśmy wykorzystać panującą obecnie modę na ekologię i zamówić torby bawełniane w hurcie od producenta. Przyznam, że przedstawiono nam korzystną ofertę. Nie spodziewałam się tylu wzorów i kolorów do wyboru! Od razu zamówiliśmy wybrany model w odpowiedniej ilości. Dzięki temu planujemy do zera ograniczyć obecność w sklepie tradycyjnych foliowych torebek. Od tej pory zakupy będą pakowane wyłącznie w bawełniane torby, dostępne przy kasach. Istnieje także możliwość nadruku – w tym wypadku postawiliśmy na logo sklepu. 

Pomysł szybko się przyjął i zagościł u nas na dłużej. Nie wyobrażam sobie już powrotu to starych opakowań. dziś wiem, że to był przeżytek. Nadszedł czas nowych, bardziej ekologicznych rozwiązań. Ten trend znalazł uznanie wśród moich zwierzchników i co najważniejsze – klientów sklepu.