Tania i poręczna kasa fiskalna

Pracownicy wielu branż są zobligowani do tego, aby posiadać przenośną kasę fiskalną. Dzięki nowoczesnym urządzeniom o niedużych gabarytach, wielu pracowników może wystawiać paragony fiskalne, gdzie tylko chce. Dotyczy to przede wszystkim takich zawodów jak lekarze, radcy prawni, czy agenci ubezpieczeniowi, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. To dla nich firmy produkujące kasy fiskalne przygotowały nowoczesne i małe urządzenia.

Gdzie znajduje zastosowanie przenośna kasa fiskalna?

tania przenośna kasa fiskalnaKasa o małych gabarytach może być także stosowana przez osoby, które prowadzą swoją działalność w terenie. Jest to możliwe dzięki niezwykle pojemnej baterii, która wytrzymuje długie godziny pracy kasy. Tania przenośna kasa fiskalna może być zatem stosowana wszędzie tam, gdzie aktualnie pracujemy. Jeżeli na przykład prowadzimy usługi geodezyjne dla klienta w terenie, tego typu kasa jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ nie potrzebuje żadnego zewnętrznego źródła zasilania. Zaletą małych kas fiskalnych jest także mała ilość funkcji, które w zupełności wystarczą do prowadzenia niedużej firmy. Tego typu kasy mogą zatem drukować paragony fiskalne, które są przypisane do jednej usługi, jaką świadczymy dla klienta. Dzięki temu nie musimy wprowadzać żadnych innych ustawień do pamięci kasy. Kasy o małych gabarytach mogą być także stosowane do przechowywania elektronicznych kopii paragonów, które są przechowywane na nośnikach danych.

Posiadanie małej kasy fiskalnej jest obligatoryjne w coraz większej ilości zawodów. Dzięki temu, że producenci oferują coraz większą ilość tych urządzeń, wiele pracowników jednoosobowych firm nie musi się martwić o to, że będzie zmuszona mieć na stanie w biurze lub firmie, lub dźwigać kasę fiskalną o dużych gabarytach.