Szkoła językowa organizowała obozy z nauką angielskiego

Będąc w gimnazjum bardzo dużo się uczyłam. Nauka była dla mnie czymś normalnym. Ja na dodatek uwielbiałam poszerzać swoją wiedzę o nowe rzeczy. To sprawiło, że szybko stałam się najlepsza w klasie. Żaden przedmiot nie sprawiał mi trudności.

Nauka angielskiego w Bydgoszczy była czasochłonna

nauka angielskiegoZawsze miałam świadectwo z wyróżnieniem i dostawałam nagrodę. To była już tradycja. Pewnego dnia szukałam nowych wyzwań. Sport nigdy nie był dla mnie czymś przyjemnym dlatego nie chciałam się w to angażować. Zdecydowałam się na coś innego. Szkoła językowa w Bydgoszczy była dla mnie czymś idealnym. Tam zapisałam się na zajęcia. Moim rodzice zawsze lubili inwestować w moją edukację więc nie było z tym żadnego problemu. Moja  angielski przez skype odbywała się kilka razy w tygodniu i pochłaniała mi dużo czasu. Jednak efekty w szkole bardzo mocno odbiły się na ocenach szkolnych. Drugą klasę gimnazjum ukończyłam w stopniem celującym. Angielski był dla mnie czymś prostym i bardzo banalnym. Potem chciałam sięgnąć po więcej i dalej poszerzać swoje umiejętności. Kolejnym krokiem do życiowego sukcesu była nauka francuskiego. Ten kurs miałam o połowę tańszy w ramach promocji. Miałam tam wielu przyjaciół. W maju dowiedziałam się, że moja szkoła językowa organizuje wyjazd za granicę. To mnie zachwyciło. Zaczęłam namawiać rodziców aby mnie tam wysłali. Na szczęście uznali, ze zasługuję na odpowiednie wakacje i mnie tam wysłali. Było cudownie. Chodziłam tam przez bardzo długi czas i miałam już wielu ciekawych przyjaciół.

To z nimi chciałam spędzić jak najwięcej wolnych chwil. Niestety miłe chwile bardzo szybko mijają i musiałam wracać. Wszystko było na terenie Londynu. To tam mieliśmy załatwiony nocleg oraz resztę atrakcji. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką języków obcych.