Stabilny namiot dla dziewczynki

Pokoje dziewczynek, zwykle, nie przypominają pokojów chłopców, ale gdy się dobrze przyjrzeć, to zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, preferują bardzo podobny, choć inny pod względem estetyki, rodzaj wyposażenia pokoju.

Idealne namioty dla dziewczynek

Chłopcy bawią się pistoletami i figurkami superbohaterów, natomiast dziewczynki wybierają lalki oraz domki. To wiele mówi o cechach charakteru i tego, w jaki sposób, nawet proste zabawy, pokazują różnice w funkcjonowaniu mózgów obojga płci. Wybór wyposażenia pokoju dla dziewczynki jest nieco trudniejszy niż w przypadku chłopców, ale w każdym z nich warto postawić na specyficzny rodzaj większego domku, czyli namiot. Najpewniejszą, bo bezpieczną i trwałą, konstrukcją jest tipi, toteż właśnie takie namioty są rekomendowane najczęściej. Warto też podkreślić, że tipi namiot dla dziewczynki jest lekki i mobilny, w związku z czym, w razie potrzeby, można go szybko rozłożyć i złożyć, jak też zainstalować w ogrodzie lub na tarasie. Jeżeli chodzi o ceny tipi, są one zróżnicowane, wszak znajdziemy takie, które kosztują kilkadziesiąt złotych, jak i te, za które trzeba zapłacić kilkaset. Wszak wiele zależy od materiałów, z jakich są wykonane, a także tego, co stanowi ich deseń, gdyż jeżeli stanowią go postacie ze znanych filmów i kreskówek, to mamy do czynienia z produktem, wykorzystującym licencję ich producenta, co sprawia, że są one o wiele droższe od modeli standardowych.

Niemniej jednak, dzieci bardzo cenią sobie gadżety z ulubionymi bohaterami i bohaterkami, toteż często oczekują, że i namiot będzie miał taki wzór. Rodzice, wiedząc, że dla ich pociech jest to ważne, najczęściej kupują właśnie takie namioty, ale trzeba wiedzieć, że klasyczne tipi są dostępne w bardzo ciekawych wariantach kolorystycznych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!