Sprzedaję ogrzewanie na podczerwień

 

Mój brat studiuje budownictwo. Moi rodzice są z niego bardzo dumni. Kierunek, który brat sobie wybrał jest bardzo na czasie i na pewno dzięki niemu znajdzie dobrą pracę. Brat jest pracowity i inteligentny i interesuje się wszystkimi rzeczami związanymi z budownictwem. 

Brat zaproponował mi otworzenie sklepu internetowego

ogrzewanie na podczerwień sklep internetowyJa w przeciwieństwie do brata nie do końca wiedziałam czym chcę się zająć w życiu i gdyby nie pomoc brata pewnie byłoby tak do tej pory. Rok temu brat zaproponował mi otworzenie sklepu internetowego. Twierdził, że to jest bardzo dobra możliwość zarobienia dobrych pieniędzy i pracy na swój własny rachunek. Stwierdził, że mogłabym sprzedawać ogrzewanie na podczerwień. Nie do końca wiedziałam na czym polega ten system ale brat od razu mi wszystko wytłumaczył. Nie sądziłam, że ma taką sporą wiedzę na ten temat. Ogrzewanie na podczerwień sklep internetowy na pewno będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Podobno klienci w naszym kraju chętnie kupują już takie systemy i cieszą się one sporym zainteresowaniem także za granicą. Ogrzewanie na podczerwień łatwo się montuje a klienci, którzy korzystają z takiego rozwiązania są bardzo zadowoleni. Postanowiłam zaufać bratu. Na prawdę byłam pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy i poszukałam dobrego producenta, z którym mogłabym rozpocząć współpracę w tym kierunku. Producent chętnie podpisał ze mną umowę i zgodził się na zaproponowane przeze mnie warunki finansowe. Część pieniędzy miałam zaoszczędzonych pozostałą kwotę wzięłam od rodziców.

Cieszę się, że zdecydowałam się na otworzenie sklepu inte rentowego. Na początku miałam mało zamówień ale z dnia na dzień było ich już coraz więcej. Klienci zaufali mi i teraz już muszę poszukać dodatkowej osoby, która pomoże mi w realizowaniu zamówień.