Sportowy Hexagon 7.0

 

Rowery górskie od Krossa to jednoślady najwyższej jakości, gotowe, by konkurować z najlepszymi na rynku. Duża zasługa w tym serii Hexagon, która jest kwintesencją idealnej harmonii ceny i jakości. „Siódemka”, zdecydowanie potwierdza tą tezę. 

Polecane górskie Hexagony 7.0 od Krossa

polecany kross hexagon 7.0Seria Hexagon jest drugą, najbardziej popularną, po serii Level i ma swoich wiernych użytkowników, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Hexagon jest linią tańszych rowerów, przeznaczoną dla średniozaawansowanych i początkujących cyklistów. Hexagon 7.0 to jednoślad uniwersalny, który nadaje się zarówno do rekreacyjnych przejażdżek, jak i do dłuższych eskapad. Bazę konstrukcji stanowi oczywiście aluminiowa rama, która jest wsparta na dwudziesto ośmio i pół calowych kołach. O tłumienie drgań dba firmowy amortyzator ze stu milimetrowym skokiem. Natomiast jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to mamy je zagwarantowane, dzięki hydraulicznym hamulcom tarczowym. Sprawdzają się one w każdego rodzaju warunkach, niezależnie od nawierzchni oraz aktualnie panującej pogody. Polecany Kross Hexagon 7.0 to jednoślad, jaki znajdziemy w większości sklepów internetowych. Mogą z niego korzystać tak panowie, jak i panie, bowiem posiada bardzo uniwersalny wzór ramy. Koszt tego roweru to niecałe dwa i pół tysiąca złotych, jednak na wyprzedaży możemy kupić go trochę taniej. Jednak jeśli nie chcemy czekać aż tak długo, możemy zamówić go już dziś, a sklep internetowy dostarczy go nam w czasie od czterdziestu ośmiu do siedemdziesięciu dwóch godzin.

Kross jest obecnie najbardziej popularnym producentem rowerów w Polsce. Rowery tej firmy nie cieszą się jednak powodzeniem tylko w Polsce, ale zyskują renomę w całej Unii Europejskiej. Jednak nie ma w tym nic dziwnego, po prostu sukces zawsze przychodzi do najlepszych.