Solidne rozwiązania informatyczne dla firm

Każda firma dochodzi do pewnego momentu w jej istnieniu, w którym zdaje sobie sprawę, że przydałaby się jakaś pomoc dotycząca działania naszej firmy. Wiele zamówień, wiele różnych innych spraw, problemów, upierdliwi klienci itd. Ciągle coś mamy na głowie. Co więc możemy zmienić, żeby ulepszyło nam nasze życie firmowe?

Skuteczne rozwiązania informatyczne dla firm z wielu branż

Oprogramowanie dla firmWłaśnie od tego mamy rozwiązania informatyczne dla firm i warto skorzystać  z tej możliwości. Są firmy, których pracą jest tworzenie oprogramowania dla firm i mają z tego nie małe pieniądze! Czemu więc nie korzystać z tego? Warto zamówić oprogramowanie na zamówienie – nie jest to może jakoś specjalnie tanie wyjście, ponieważ jak wiadomo, takie usługi się cenią, jednak wszystko jest zrobione na zamówienie, dostosowane do naszych potrzeb. Rozwiązania informatyczne dla firm powinniśmy dostosować tylko i wyłącznie dla naszych potrzeb. Możemy pojechać do siedziby firmy i rozmawiać co do naszych potrzeb. Możemy powiedzieć, czego potrzebujemy, czemu chcemy to a czemu tamto, a nie zawsze jest to oczywiste. Może nam taki wygląd będzie bardziej pasował, czy może tamten. Nie jest to proste, oczywiście, jednak tworzenie oprogramowania na zamówienie ma to do siebie, że jest zrobiony od a do z dla nas. Żadna firma więcej nie będzie miała takiego oprogramowania, kod może być podobny, ale nie może być identyczny. Czemu nie może? Ponieważ podpisujemy na umowie, że jest to nasz program i wykupujemy do niego kod i prawa. Jest to oczywiście wersja droższa, ponieważ może być też taka opcja, gdzie mniej płacimy, ale nie mamy wyłączności na kod, który zleciliśmy do zrobienia i konkurencja może mieć takie same rozwiązania co my. Z drugiej jednak strony my możemy podejrzeć w ten sposób co konkurencja ma – i to dokładnie. A nie jak to nieraz bywa, że ślepo patrzymy co można dorzucić do naszego programu. Jak widać, możemy decydować o wielu opcjach, gdy kupujemy oprogramowanie tylko i wyłącznie dla naszej firmy.

Najgorsze jest jednak to, że nawet jak wykupimy wyłączność na kod, to jeśli różni się więcej niż 5% kodu, to jest to już inny kod. Co by nie powiedzieć, nie jest to pocieszające, ponieważ płacąc za wyłączność, płacimy tylko za 5% rozwiązań, które nie mogą trafić w takiej samej opcji do naszej konkurencji, a to niestety mało.