Skuteczna reklama w formie balonów

Duże wydarzenia, typu koncerty, są doskonałą okazją dla sponsorów do zrobienia sobie reklamy. Będzie ona tym skuteczniejsza, im bardziej znaczące i liczne będzie dane wydarzenie. Takie eventy mają jednak swoją specyfikę i wymagają zastosowania niecodziennych rozwiązań marketingowych. Reklamę musi być więc mocno widać, ale zarazem powinna ona wtopić się w przestrzeń wydarzenia.

Po co na koncercie balon z logo firmy?

balony reklamowe z nadrukiemNajskuteczniejsze reklamy to takie, które trafiają bezpośrednio do naszej podświadomości, wywołując przy okazji pozytywne emocje. Jeżeli bowiem coś nam się będzie dobrze kojarzyło, to chętniej sięgniemy po to przy robieniu zakupów. I nie chodzi od to, żebyśmy widzieli, patrząc na coś, że akurat na coś patrzymy. Dlatego też tak chętnie różne marki sponsorują koncert inne duże wydarzenia. Jakie są wtedy najskuteczniejsze formy reklamy? Są to przede wszystkim balony reklamowe z nadrukiem oraz logo na elementach sceny czy wyposażenia eventu. Reklamy w formie balonów są bardzo charakterystyczne. Pełnią one formę dekoracyjną, zarazem ze skuteczną funkcją reklamową. Dobrze się bawiąc publiczność bezmyślnie kilka tysięcy razy zawiesza wzrok na takich balonach. Logo i marka wbijają nam się do podświadomości. Następnym razem jak je zobaczymy, przywoła w nas pozytywne emocje związane ze wspomnieniami z danego wydarzenia i chętniej się w coś zaopatrzymy. Duże firmy mają swoje balony na eventy. W razie czego można też je zawsze wynająć. 

Pewnie każdy z nas kojarzy duże balony reklamowe, spotykane najczęściej na festynach czy koncertach. Są one nieodłącznym elementem takich wydarzeń. Pełnią one zarówno funkcję reklamową, jak i estetyczną. Takie balony można zakupić lub też wynająć wraz z zamówieniem specjalnego nadruku z logo naszej firmy.