Sklep z wyposażeniem dla małych dzieci

Moja koleżanka rozpoczęła pracę w sklepie z artykułami dla małych dzieci i rodziców. Akurat dobrze się składa, ponieważ za dwa miesiące na świat przyjdzie nasze pierwsze dziecko i muszę kupić jeszcze wiele niezbędnych rzeczy. Sklep, w którym pracuje moja koleżanka ma ogromny wybór towarów.

Do łóżeczka kupię miękki ochraniacz

miękkie ochraniacze na łóżeczkoJest to doskonałe miejsce aby kupić całą wyprawkę potrzebną dla niemowlaka. Znajdziemy w nim ciuszki dla niemowlaków, niezbędne akcesoria do higieny, butelki, zabawki, wanienki, wszystkie tekstylia a nawet wózki oraz łóżeczka i mebelki. Przyszli rodzice w jednym miejscu mogą kupić naprawdę wszystko co potrzebują. Gdy tam pojechałam zobaczyłam, że największą część sklepu zajmują łóżeczka i komody. Nie ma nic ważniejszego niż wygodne pierwsze łóżeczko. My już łóżeczko mamy akurat kupione – tradycyjne ze szczebelkami i szufladą w kolorze wenge tak aby pasowało do naszych sypialnianych mebli. Oprócz samego łóżeczka niezbędne jest oczywiście jego wyposażenie a tego jeszcze nie mamy. Na szczęście mogę to kupić w sklepie u mojej koleżanki. Potrzebuję materac, prześcieradło oraz pościel lub kocyk. Dzięki zaaranżowanej wystawie pościelonych łóżeczek łatwiej się zdecydować na konkretny wzór. Sklep oferuje również miękkie ochraniacze na łóżeczko. W ogóle o nim nie pomyślałam gdy tworzyłam zakupową listę. Taki ochraniacz można kupić osobno lub od razu w zestawie z pościelą. Dzięki takiemu rozwiązaniu łóżeczko dziecięce przybrane jest w jednym motywie. A do wyboru jest bardzo dużo takich zestawów. Z misiami, samochodami, robotami, kotkami i wiele innych. Ochraniacze dbają aby dziecko nie uderzało się główką o szczebelki.

Zapewniają również przyjemne zaciemnienie. Bardzo łatwo się je instaluje i dba o ich czystość – wystarczy wrzucić do pralki i wyprać. Z uwagi na to, że będziemy mieli synka wybrałam pościel w zestawie z ochraniaczem w autka. Ze sklepu wyszłam z pełnymi torbami a i tak mam wrażenie, że jeszcze przede mną dużo rzeczy do kupienia.