Remont łazienki w stylu skandynawskim

Nadchodzi wiosna, więc zdecydowaliśmy się z mężem na remont mieszkania. Nasz remont postanowiliśmy zacząć od łazienki. Zastanawialiśmy się nad stylem i postawiliśmy na styl skandynawski, ponieważ od lat jest niezwykle modny za sprawą swej prostoty. Proste, minimalistyczne formy oraz ponadczasowy wygląd okazał się świetnym wyborem.

Skandynawski klimat w naszej łazience

skandynawskie meble łazienkowe w tychachStyl skandynawski bardzo przypadł nam do gustu, ze względu na jasne barwy, minimalizm i odwoływanie się do natury. Chcieliśmy, aby wnętrze było spokojnie, harmonijne i spójne. Cenimy sobie praktyczne rozwiązania. Zaczęliśmy się zatem zastanawiać, gdzie znajdziemy skandynawskie meble łazienkowe w Tychach i znaleźliśmy miejsce, w którym meble wykonywane są na zamówienie. Projekt został stworzony specjalnie dla naszych potrzeb, a same meble zostały zamontowane przez specjalistów. Zdecydowaliśmy się na białe meble z dodatkami z drewna, co podkreśliło styl skandynawski pomieszczenia. Jesteśmy zachwyceni funkcjonalnością i świetną jakością wykonania. Jako świetny akcent w łazience sprawdziły się u nas paprocie w estetycznych donicach, które zostały wysoko zawieszone. Wybraliśmy paprocie, ze względu na to, że kochają one wilgotne powietrze, a także nie potrzebują dużo światła. Nasza łazienka ma jedynie małe okno, więc paprocie czują się tu świetnie. Jako dodatki super sprawdziły się wiklinowe kosze, które nadały przytulnego charakteru naszej nowej łazience.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówionych przez nas mebli, które świetnie nadały skandynawskiego klimatu naszej łazience. Jasne, naturalne barwy cieszą oko i dają wnętrzu niepowtarzalną atmosferę. Meble, poza świetnym wyglądem są niezwykle funkcjonalne i pojemne. Świetnie sprawdziło się umieszczenie w nich specjalnych organizerów, dzięki którym panuje ład i porządek.