Rama zamówiona w sklepie online

Kiedy robiłem u mamy porządki, to kazała mi wszystko wyrzucić. Na strychu miała masę staroci, którym jednak najpierw chciałem się dokładnie przyjrzeć. Wiedziałem, że znajdę tam coś, co może mnie zainteresować i tak też się stało. Znalazłem piękne lustro wiszące.

Rama do lustra w odpowiednim wymiarze

ramy na wymiar onlineLustro było tak ładne, że koniecznie chciałem je zwiesić u siebie w mieszkaniu. Miało ono jednak popękaną ramę, co nie było dziwne, gdyż na strychu leżało kilkanaście lat. Postanowiłem zamówić ramę do lustra, ponieważ nie chciałem z niego rezygnować. W okolicy nie było firmy, która wykonywała ramy na wymiar online więc postanowiłem czegoś poszukać. Natrafiłem na firmę, która wykonywała ramy na wymiar i była w stanie wykonać dosłownie wszystko. Starą ramę zachowałem, ponieważ zależało mi na tym, żeby wykonano mi identyczną ramę. Zrobiłem zdjęcie lustra, ramy i spisałem wszystkie wymiary. Wysłałem zapytani, na które otrzymałem błyskawiczną odpowiedź. Od razu zamówiłem ramę do lustra i byłem zachwycony, że tak sprawnie udało mi się to wszystko załatwić. Złożyłem zamówienie na ramę, która miała być wykonana na wymiar. Podałem bardzo szczegółowe dane i dzięki temu mogłem mieć pewność, że rama będzie pasowała idealnie. Zamierzałem sam wstawić w ramę lustro, ponieważ nieco się na tym znałem i wiedziałem, że z tego typu wyzwaniem poradzę sobie bez żadnego problemu. Kiedy rama do mnie dotarła, to się wszystkim zająłem. Miałem w mieszkaniu piękne lustro i byłem zachwycony.

Na strychu u mamy znalazłem więcej cennych rzeczy, które sprzedałem w antykwariacie. Za zarobione pieniądze wysłałem mamę na wakacje, na których od lat nie była. Należał jej się solidny wypoczynek. Mama była mi wdzięczna, że tak postąpiłem, bo chciała wszystko wyrzucić.