Radom producentem szamb

Chcąc zajmować się daną branżą, nie zawsze konieczne jest posiadanie firmy wykonującej konkretne zadania związane z tematem. Wkraczając na rynek budowlany, moim planem nie było stworzenie firmy, która zatrudniałaby robotników i stawiała różne konstrukcje. Moja myśl obejmowała pośrednictwo, zarządzanie i komunikację między firmami i klientami.

Szamba z Radomia nowym graczem na rynku

szamba betonowe z RadomiaPomysł prowadzenia firmy pośredniczącej między usługodawcami, a usługobiorcami może wydawać się mało opłacalny i nierokujący na przyszłość, ale jest to zgoła niesłuszne myślenie, oparte na błędnych założeniach. Firma, która prowadzę ma pod sobą około 25 przedsiębiorstw, a zatrudnia tylko dwie osoby, w tym mnie. Wydatki z mojej strony nie sięgają wielkich sum, poza zwykłymi biurowymi i księgowymi sprawami, pozostaje jeszcze utrzymanie serwera i opłacanie reklam na rozmaitych serwisach. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z moich usług, gdyż oferuję znacznie szerszy dostęp do potencjalnego klienta niż tradycyjne źródła. Najważniejszym co zyskują klienci to fakt, iż ciągle kontroluję media i wyszukuję miejsca najbardziej podatne na moją reklamę. Bardzo dużą część moich dochodów zawdzięczam firmom zajmującym się produkcją szamb przydomowych, moim ostatnim nabytkiem jest zakład produkujący szamba betonowe z Radomia. Zdumiewające jest jak wielki popyt istnieje na tego typu produkty, w związku z tym znacznie musiałem rozwinąć swoją wiedzę na ten temat, bowiem moją główną bronią w walce o klienta jest wiedza o tym czego potrzebuje i jak mu to zaoferować by kupił to właśnie ode mnie. Takie szamba posiadają wiele różnych parametrów, na przykład rodzaj mieszanki betonowej z jakiej go wykonano, technikę produkcji, pojemność, czy zestaw dodatków do betonu, wszystko to zmienia się zależnie od zapotrzebowania klienta i przeznaczenia pojemnika. 

Mój biznes pan jak na razie okazuje się niezwykle skuteczny i rokuje korzystnie. Rozwój mojej firmy pozwala zakładać, że już niedługo będę musiał zatrudnić dodatkową osobę do pracy, ponieważ mnogość klientów powoli zaczyna przekraczać możliwości mojej obsady osobowej. Zadowolenie moich klientów zdaje się tylko rosnąć.