Puzzle i inne pomysły na uniwersalny prezent

 

Wybór prezentu dla znajomych, którzy nie mają ściśle określonych zainteresowań to ciężki orzech do zgryzienia. Nawet dla kobiet, które często wykazują się większą kreatywnością w doborze upominków, niż mężczyźni. Istnieją jednak pewne uniwersalne rozwiązania, które sprawdzają się w dziewięćdziesięciu procent przypadków. 

Kupujemy puzzle na prezent

puzzle sklepUniwersalny prezent nie oznacza wcale, że będzie to coś oklepanego i nudnego. Połączenie go ze szczyptą kreatywności, może sprawić swoją frajdę osobie obdarowywanej. Pierwszy pomysł, przeznaczony głównie dla łasuchów, to pojemnik słodyczy. I niekoniecznie musi być to standardowy koszyk. Ciekawym patentem jest zakupienie drewniane szkatułki, własnoręczne jej ozdobienie i wrzucenie do środka ulubionych słodkości naszego znajomego. Szkatułka posłuży mu na długo, a cukierki i czekoladki osłodzą kilka najbliższych dni. Dla ludzi kreatywnych- drugi pomysł. W celu jego realizacji musimy udać się do miejsca, które obfituje w różnego rodzaju gry i łamigłówki. Najprostszymi z nich są puzzle sklep zaś może być nawet marketem, gdzie też jest duży wybór popularnych układanek. Takie puzzle składające się z kilku tysięcy elementów mogą być doskonałą okazję do spotkań towarzyski lub kreatywnego spędzania czasu przez pary. Dla osób, które nie przepadają za takimi zabawami, kolejnym pomysłem i chyba najbardziej popularnym jest książka. W tym przypadku musimy jednak chociaż trochę znać zainteresowania obdarowywanej osoby.

Zakup prezentu dla znajomych nie zawsze musi być ogromnym wyzwaniem. Wystarczy, że wykażemy się odrobiną kreatywności, połączonej z wykorzystaniem uniwersalnych pomysłów na prezent. To, o czym musimy pamiętać to fakt, iż podarunek ma przede wszystkim być dopasowany do osoby obdarowywanej, a nie do naszych upodobań.