Przetransportowanie dwudziestu osób do Holandii

Od jakiegoś czasu poszukiwałem pracy w transporcie. Kiedyś byłem kierowcą międzynarodowym, ale doszło do redukcji stanowisk. Lubiłem jeździć pojazdami i miałem wszelkie możliwe uprawnienia. Wiedziałem, że szybko uda mi się dzięki temu znaleźć dobrze płatną pracę.

Doświadczony kierowca transportujący osoby do Holandii

transport osób do holandiiZnalazłem interesujące ogłoszenie w prasie. Nowy przewoźnik szukał kierowcy do przewozu osób za granicę. Idealnie się nadawałem do tej pracy i postanowiłem odwiedzić tego człowieka. Pracę dał mi od razu, ponieważ posiadałem niezbędne doświadczenie. Pracę zacząłem już następnego dnia. Zorganizowany został transport osób do Holandii i to ja miałem ich zawieść. Łącznie było dwadzieścia osób. Wszystkich miałem zabrać o piątej rano z jednego, wcześniej ustalone miejsca. Dostałem autokar, który mieścił ponad dwadzieścia osób. Dzięki temu każdy podróżujący miał zapewniony wysoki komfort podróży. W Holandii byłem już kilka razy, ale dla pewności uruchomiłem nawigację. Musiałem przetransportować tych ludzi do pracy w fabryce, która mieściła się na obrzeżach Amsterdamu. Szacowany czas podróży był realny do wykonania i zapewniłem swojego pracodawcę, że wrócę do firmy o ustalonej porze. W podróży robiłem przerwę co dwie godziny, aby podróżujący mogli rozprostować nogi czy zapalić papierosa. Ja sam byłem osobą palącą i chętnie korzystałem z takich przerw. Podróż była długa, ale spokojna i na miejsce dowiozłem wszystkich przed wcześniej ustalonym czasem.

Mój pierwszy kurs był zdecydowanie udany i nowy pracodawca był ze mnie zadowolony. Do Holandii jeździłem dwa razy w tygodniu. Czasami transportowałem ludzi na terenie kraju i z tego też były całkiem niezłe pieniądze. Byłem dobrym kierowcą, bo jeździłem pewnie i bezpiecznie.