Prowadzę sklep z komputerami po leasingu

Przez jakiś czas pracowałem jako informatyk w jednej z większych firm call center. Zdobyłem tam sporo istotnych kontaktów, które pozwoliły mi na to, ażeby zacząć działać w biznesie na własna rękę. Otworzyłem sklep komputerowy.

Mój sklep z komputerami po leasingu przynosi zyski

sklep z komputerami po leasinguSprowadziłem do mojego sklepu sprzęt najlepszej jakości. Są to używane laptopy, komputery oraz tablety a nawet telefony. Wiem doskonale czego poszukują ludzie i chcą to mieć za osiągalne ceny. Dlatego mój sklep z komputerami po leasingu cieszy się takim ogromnym zainteresowaniem i już od pierwszego dnia przynosi ogromne zyski. Mam podpisane umowy z różnymi dostawcami na sprzęt. Współpracuję także z moim poprzednim pracodawcą i pozyskuję od niego sprzęt doskonałej jakości. Na każde kupione urządzenie udzielam gwarancji rozruchowej. Klient, który nabędzie u mnie jakiś sprzęt ma zapewnioną opiekę z mojej strony przez pół roku. Jestem dobrym handlowcem i potrafię odczytać pragnienia kupujących. Mój sklep z komputerami po leasingu odwiedził kiedyś facet, który właśnie otwierał swoją działalność. Interesowały go laptopy do pracy dla jego ludzi. Zaoferowałem mu najlepszy sprzęt jaki właśnie posiadałem na stanie. Facet kupił kilkanaście laptopów. Dzwonił do mnie nawet po niespełna roku, ażeby mi podziękować za tak dobry sprzęt, który cały mu służy. Współpracuję z nim na stałe. Często odwiedza mój sklep i zaopatruje się w jakieś drukarki czy telefony komórkowe. Wielu klientów zawsze do mnie wraca po różne sprzęty.

To, że zacząłem działać na własną rękę przyniosło mi tylko korzyści. Od dawna chciałem być samodzielnym przedsiębiorcą i ten plan udało mi się wdrożyć w życie. Zatrudniłem nawet chłopaka do pomocy przy obsłudze sklepu. Jest na prawdę rewelacyjnie.