Poszukiwania samochodzika z akumulatorem

 

Moje dziecko jest wielkim fanem samochodów jeep. Pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że z mężem posiadamy taki samochód. Zbliżały się urodziny synka i mąż wpadł na pomysł, że moglibyśmy mu taki samochodzik, kupić w prezencie. Na pewno by mu się spodobał. Okazało się, że mąż ostatnio widział samochodzik na akumulator jeep na wystawie w sklepie z zabawkami.

Kupiliśmy licencjonowany samochodzik jeep

licencjonowane samochody na akumulator jeepUdaliśmy się do tego sklepu. Na wystawie nie było już tego autka, ale zapytaliśmy sprzedawczyni czy dostaniemy licencjonowane samochody na akumulator jeep. Okazało się, że w sklepie po prostu zmienili ekspozycję, a autko dostaniemy bez problemu. Mieliśmy do wyboru kilka modeli takiego samochodzika jeep. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zakupić samochodzik z energooszczędnym akumulatorem o odpowiedniej mocy, która nie wymaga zbyt częstego ładowania. Samochodzik był sterowany w dwojaki sposób. Przede wszystkim mogło kierować nim dziecko, za pomocą pedałów i kierownicy. Drugim sposobem był pilot, którym można było tylko wyhamować albo zatrzymać samochodzik, gdyby dziecko rozpędziło się za bardzo albo całkiem przejąć sterowanie, gdyby dziecko nie chciało już dalej jechać. Było to bardzo praktyczne rozwiązanie. Nie bez znaczenia był również fakt, że samochodzik był dobrze zabezpieczony. Dziecko można było przypiąć pasami, żeby nie wychyliło się i nie wypadło w trakcie jazdy.

Wybrany przez nas samochodzik był dostępny w bardzo przystępnej niskiej cenie, dlatego od razu zdecydowaliśmy się go zakupić. Synek był zachwycony prezentem. Samochodzik miał naklejki z napisem jeep na karoserii oraz na kierownicy. Dużą jego zaletą były mocne i duże koła, które umożliwiały dziecko pokonywanie przeszkód takich jak wysokie krawężniki czy wertepy na drogach.