Poszukiwania pomocy prawnej

Razem z moim przyjacielem zdecydowaliśmy się założyć własną działalność. Po przeanalizowaniu różnych możliwości zdecydowaliśmy się na start up. Przeanalizowaliśmy już wiele zagadnień z tym związanych, ale doszliśmy do wniosku, że i tak przyda nam się pomoc prawnika. Musieliśmy więc znaleźć odpowiednią osobę, która udzieli nam skutecznej pomocy.

Otrzymaliśmy pomoc prawną od zaufanego prawnika

pomoc prawna dla startupówNa szczęście bez problemów znaleźliśmy odpowiednią osobę. Był to prawnik, który prowadził swoją kancelarię w naszym mieście. W ofercie jego usług znajdowała się również skuteczna pomoc prawna dla startupów. Dowiedzieliśmy się, że ma on bardzo dobre opinie poprzednich klientów. Wiele osób wspominało, że jest to zaufana i skuteczna osoba, która zna się na wszelkich zagadnieniach i na co dzień studiuje wszelkie nowelizacje prawa związanego z działalnością start up. W dodatku ma on bardzo niskie ceny za wszelkie usługi, a w przypadku zdecydowania się na stałą współpracę i obsługę prawną działalności, można liczyć na atrakcyjne rabaty i obniżki cen za konsultację czy obsługę dokumentacji prawniczej oraz księgowej. Od razu gdy to przeczytaliśmy, zadzwoniliśmy na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie. Podczas tego spotkania, konsultacji udało nam się dogadać, co do wielu ważnych dla nas kwestii.

Powiedzieliśmy czego oczekujemy, na czym najbardziej nam zależy i wysłuchaliśmy propozycji cenowej tego prawnika. Jego cena nie była wygórowana, dlatego od razu na nią przystaliśmy. Najważniejsze było dla nas to, że podpisaliśmy jasną i klarowną umowę, co do stopnia i zakresu współpracy. Dzięki temu nie musieliśmy się już obawiać żadnych aspektów prawnych związanych z naszą działalnością, ponieważ wszystkim zajmował się renomowany prawnik.