Płyn do dezynfekcji

Każdy z nas sprząta mieszkanie i czyści różne powierzchnie. Jednak dopiero pandemia nam uświadomiła, że to nie zawsze wystarczy, bo groźne wirusy nie giną przy użyciu słabych środków czyszczących. Tu potrzebne są profesjonalne produkty.

Do czego stosuje się płyny dezynfekujące?

incidin 5lNa rynku obecnie nie brakuje środków do odkażania rąk i różnych powierzchni, ponieważ podaż została już dostosowana po popytu. Zalecane jest zachowanie dystansu społecznego, zasłanianie ust i nosa oraz częste dezynfekowanie rąk, bo właśnie na nich często roznosimy zarazki. Bardzo istotne jest dezynfekowanie powierzchni często dotykanych w miejscach publicznych, a już na pewno w szpitalach, przychodniach czy komunikacji miejskiej. W takim celu sprawdzi się płyn Incidin 5L w kanistrze, który można rozlać na mniejsze opakowania z atomizerem. Jest to środek dezynfekujący na bazie alkoholu, których już po kilku minutach działa i w pełni chroni nas przed wszelkimi wirusami i bakteriami. Posiada szerokie spektrum działania obejmujące grzyby, wirusy, bakteria i pleśń. Nadaje się do stosowania na powierzchniach medycznych, czyli łóżkach, fotelach czy stołach, a także na innych powierzchniach metalowych, płytach akrylowych czy z tworzyw sztucznych. Wystarczy je spryskać płynem, odczekać chwilę aż wyschnie i powierzchnia zostanie skutecznie odkażona. Nie pozostawia klejących śladów, zacieków czy smug. W sprzedaży są dostępne płyny Incidin w pojemności sześćset pięćdziesiąt, tysiąc mililitrów i wymienione już pięć litrów.

Bardzo często z tego środka korzystają szpitale i przychodnie, gdyż gwarantuje od doskonałe efekty w krótkim czasie. Jest praktyczny w zastosowaniu i na długo pozostaje na powierzchni. Opakowanie pięciolitrowe kupimy już za niecałe sto pięćdziesiąt złotych.