Oryginalny susz CBD

 

Medyczna marihuana to obecnie najbardziej popularny produkt konopny. Zapewne z racji tego, że jest bardzo tania, a jednocześnie zawierać może bardzo dużą ilość leczniczego kannabidiolu (CBD). Pamiętać należy, że jest ona uszlachetniona genetycznie więc zawiera jedynie znikome ilości THC.

Zakup aromatycznego suszu konopnego

susz cbdGdy indeks psychoaktywnego THC jest tak niski, jak w przypadku legalnej marihuany, nie ma ona właściwości odurzających ani uzależniających, co czyni ją w pełni bezpieczną. W niektórych odmianach znajdziemy zaledwie kilka procent CBD, ale są też oczywiście te, które zawierają 40-45% tej substancji aktywnej. Oczywiście im jej więcej, tym lepiej, albowiem działanie jest wówczas mocniejsze i dłuższe. Susz CBD można palić, poddać procesowi odparowania, jak również sporządzić zeń napar. Można także wypiekać ciasteczka z jego zawartością, ale to już wyższa szkoła jazdy. Natomiast najwięcej osób woli tradycyjny sposób przyjmowania, czyli palenie, toteż w sklepach konopnych znajdziemy wiele akcesoriów, jak fajki wodne, fifki, bibułki, a także vaporizery. Trzeba też wiedzieć, że marihuana lecznicza nie powinna być przechowywana w innym materiale niż szkło, albowiem tylko w ten sposób zachowa świeżość i aromat na dłużej. Specjalne, szklane pojemniczki do marihuany znajdziemy również w ofercie większości sklepów konopnych. Mogą pomieścić od jednego do nawet dziesięciu gramów materiału roślinnego.

Jeżeli chcemy stosować naturalny susz konopny trzeba wiedzieć, że bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu stresu, gdyż posiada właściwości relaksujące i odprężające. Natomiast nie odurza toteż taki efekt, można porównać do działania ziołowych środków uspokajających. Efekt użycia marihuany CBD, utrzymuje się długo – od 5 do 7 godzin.

Więcej na ten temat https://zbadajziolo.pl/