Oferowanie najtańszych nadruków na odzież

Konkurencja rosła z każdym rokiem i to skłoniło mnie do głębszych przemyśleń. Wiedziałem, że musiałem wprowadzić jakieś skuteczne zmiany, żeby zatrzymać obecnych klientów i zyskać kolejnych. W mojej firmie wykonywany był nadruk na odzieży a to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Firma z najtańszymi nadrukami na koszulkach

najtańsze nadruki na koszulkachMiałem maszyny najnowszej generacji, w które sporo zainwestowałem. Nie mogłem jednak patrzeć na to, żeby szybko się zwrócił koszt zakupu, ponieważ ważniejsze było utrzymanie kontrahentów. Dlatego właśnie postanowiłem wprowadzić najtańsze nadruki na koszulkach i od razu zabrałem się do działania. Zbadałem rynek i dzięki dowiedziałem się jakie ceny oferowała konkurencja. Okazało się, że oferowałem jedne z najdroższych cen i był to najwyższy czas na zmiany. Wszystko dokładnie przeanalizowałem i zabrałem się do działania. Od listopada zacząłem oferować nadruki w najniższych w województwie cenach, co rzecz jasna nagłośniłem. Nadruki robione były na różnej odzieży, ale to właśnie koszulkami interesowała się większość osób. Czasami wykonywałem indywidualne zamówienia i w tym przypadku ceny pozostawiłem bez zmian. Oferowanie najniższych cen za nadruk na koszulkach przyniósł zamierzony efekt. Klienci zaczęli do mnie wracać i pojawiło się wielu nowych. Wiedziałem, że spłacę zakupione maszyny w późniejszym czasie, ale najważniejsze dla mnie było, że znowu miałem pełne ręce roboty. Klienci szybko docenili niskie ceny nadruków.

Przez cały kolejny rok szło mi perfekcyjnie. Nigdy wcześniej nie otrzymywałem tak dużej ilości zamówień i było dla mnie bardzo zadowalające. Znowu stanąłem na nogi. Dzięki niższym cenom miałem więcej klientów, więc w ostatecznym rozrachunku i tak wyszedłem na swoje. Opłaciły się te zmiany.