Odpoczynek w bardzo atrakcyjnym miejscu

 

Moja koleżanka miała niedawno czterdzieste urodziny. Wiedziałam, że bardzo przeżywała to ile ma już lat. Nie chciała z tej okazji świętować w żaden sposób. Ja jednak pamiętałam o tym, że to teraz zbliża się ta ważna data. Postanowiłam z tej okazji sprawić jej nietypowy i wyjątkowy prezent.

Wyjazd do winnicy z koleżanką

wypoczynek w winnicyCzytałam ostatnio artykuł o tym jakie piękne są polskie winnice. Jednak z nich znajduje się nie tak daleko. I jest to miejsce, które można zwiedzać. Jest tam naprawdę dużo do zobaczenia. A przede wszystkim można tam świetnie odpocząć. Na pewno też zupełnie inaczej niż w innych miejscach. Uważałam, że taki wypoczynek w winnicy to właśnie będzie świetny pomysł na prezent. Wykupiłam pobyt dla nas na weekend. Uznałam, że na pewno będziemy się tam świetne bawiły a także odpoczniemy w tak uroczym miejscy. Poszłam do koleżanki i dałam jej zaproszenie na ten wyjazd. Była bardzo szczęśliwa bo już od dawna chciała pojechać do winnicy. Podobno ktoś z jej rodziny tam był i był zachwycony tym miejscem. Ucieszyłam się więc z tego powodu, że tak trafiłam z prezentem dla niej. Na weekend wzięłyśmy parę rzeczy. Na miejscu okazało się, że jest tam naprawdę wyjątkowo. Jest to tak urokliwe miejsce, że będąc tam czułam się jakbym była w jakimś luksusowym miejscu za granicą. Jadłyśmy tam wspaniałe jedzenie, które popijałyśmy miejscowym winem. Ja nawet nie przypuszczałam, że w Polsce robione są tak dobre wyroby.

Żałuję tylko tego, że nie są one szerzej znane. wiele osób bowiem lubi pić wino jednak nie przypuszcza pewnie nawet, że nasze rodzime są często dużo lepsze od tych zagranicznych. A w tym miejscu wypoczęłyśmy jak nigdy. Obiecałyśmy sobie, że za rok też tu przyjedziemy. A nawet jeśli będzie taka potrzeba to może i wcześniej.