Odłożenie pieniędzy na pozłacaną bransoletkę

Moja koleżanka z klasy miała dość bogatych rodziców, którzy wszystko jej kupowali. Zawsze miała najmodniejsze ubrania, buty i dużo biżuterii, która bardzo mi się podobała. Szczególnie przypadła mi do gustu bransoletka, którą chciałam sobie kupić.

Kupienie swojej wymarzonej pozłacanej bransoletki

celebrytka srebrna pozłacanaMoi rodzice nie byli majętnymi ludźmi i nie dawali mi pieniędzy tylko dlatego, że coś mi się spodobało. Dlatego postanowiłam sama zarobić na tę bransoletkę. Widziałam już w sklepie taką piękną była to bransoletka celebrytka srebrna pozłacana a nawet ze stali chirurgicznej. Ja jednak chciałam tę pozłacaną, bo idealnie pasowałaby mi do idealnej opalenizny. Zajęłam się rozdawaniem ulotek przez weekend i dzięki temu udało mi się zarobić pieniądze na tę biżuterię. Nie mogłam się doczekać aż w poniedziałek skończę lekcję i pójdę kupić sobie swoją wymarzoną bransoletkę pozłacaną. Była ona bardzo modna i wiedziałam, że dużo dziewczyn kupowało sobie takie bransoletki. Kiedy w końcu dotarłam do sklepu, to się dość mocno ucieszyłam, ponieważ została w sprzedaży ostatnia sztuka, która była pozłacana. Od razu ją kupiłam i nawet nie rozglądałam się za niczym innym. Sprzedawca zapakował mi bransoletkę do eleganckiego pudełka a ja szczęśliwa wróciłam do domu. Byłam dumna z siebie, że zarobiłam sama pieniądze i mogłam kupić sobie modną biżuterię. Chciałabym jeszcze łańcuszek w podobnym splocie, ale niebawem mam urodziny, to poproszę mamę, żeby mi kupiła ten łańcuszek w prezencie.

Koleżanki w klasie od razu zauważyły na mojej ręce bransoletkę. Miałam bluzkę z krótkim rękawkiem bo było bardzo ciepło tego dnia. Z dumą nosiłam swoją pozłacaną bransoletkę i byłam szczęśliwa, że udało mi się ją kupić. Przekonałam się, że warto realizować swoje marzenia.

Opublikowany w Moda