Nowy dobry kosmetyk

Zazwyczaj mam tak, że kiedy kończy mi się jeden kosmetyk to zaraz okazuje się, że muszę kupić tak naprawdę kilka rzeczy. Bo one kończą się jakoś masowo w moim przypadku. I tak gdy idę do drogerii raz na jakiś czas to robię już wtedy większe zakupy.

Zakup nowego olejku do demakijażu skóry twarzy

olejek do demakijażuI tak było też ostatnio. W sumie skończył mi się antyperspirant. Jednak gdy się rozejrzałam okazało się, że mam końcówkę płynu do demakijażu a także kończy mi się krem do twarzy. Wybrałam się więc do drogerii żeby uzupełnić braki. Od lat kupuję ten sam krem do twarzy i raczej szybko go nie zmienię bo jestem z niego zadowolona. Także szybko go znalazłam tak samo jak antyperspirant. Udałam się jeszcze do innego działu żeby kupić sobie coś do demakijażu twarzy. I wtedy podeszła do mnie pani sprzedawczyni i powiedziała, ze mają nowości jeśli chodzi o demakijaż. Myślałam, że już wypróbowałam wszystko jeśli chodzi o te sprawy. Okazało się jednak, że teraz jest olejek do demakijażu, który cieszy się świetnymi opiniami wśród klientek. Podobno oprócz tego, że świetnie usuwa makijaż tylko jeszcze dodatkowo nawilża twarz. Skóra po użyciu tego preparatu jest miękka i wygląda zdrowo. Postanowiłam więc wypróbować go. Zresztą był on w promocyjnej cenie i kosztował mniej niż ten środek, który używałam do tej pory. Także byłam zadowolona z zakupów. Gdy kupuję sobie nowy kosmetyk to zawsze jest tak, że nie mogę doczekać się tego kiedy go użyję.

I tak było tym razem. Wieczorem zmyłam makijaż tym nowym kosmetykiem. Na początku zauważyłam, że bardzo ładnie pachnie. Był to delikatny zapach ale jednak bardzo przyjemny. Szybko usunęłam też makijaż z twarzy. Na pewno trwało to dużo szybciej niż wcześniej. A skóra była rzeczywiście nawilżona. Jestem zadowolona z tego zakupu bardzo.