Najlepsze winietki z kokardką dla gości

 

Organizując przyjęcie weselne, często zastanawiamy się, czy wszystko zostało dopięte na tak zwany ,,ostatni guzik”. W szaleństwie przygotowań możemy zapomnieć o wielu rzeczach, które tak naprawdę są składowymi dekoracji i bardzo ułatwiają organizację imprezy weselnej.

Zniewalająca winietka z kokardką dla gości

zniewalające winietki z kokardką

Mowa tutaj na przykład o rozsadzeniu gości weselnych pot o, aby uniknąć bałaganu przy wejściu na salę. Organizując winietki mamy pewność, że każdy ze spokojem zajmie swoje miejsce, bez obaw, że będą siedzieć na przykład przy nielubianej ciotce. Zniewalające winietki z kokardką będą nie tylko ułatwieniem wesela pod względem organizacyjnym, ale będą również wspaniałym elementem dekoracyjnym. Oczywiście, możemy wybrać kolor winietki taki, jaki mamy wybrany kolor dekoracji. Możemy też wybrać kolor kontrastowy, wtedy winietki będą idealnie odbijać się na tle innych dekoracji na stole. Jeśli winietkę zrobimy w oryginalny sposób, na przykład na drewnie, będzie to jednocześnie upominek dla gości i efektywna pamiątka z imprezy. Winietki powinny być położone w widocznym miejscu na stole. Poza tym, dużym ułatwieniem jest zorganizowanie tablicy przy wejściu na salę, na które napiszemy numery stołów i rozpiszemy nazwiska gości. Jest to sposób na to, aby szybko znaleźć swoje miejsce i sprawnie je zająć. Oczywiście, winietka nie jest przypisaniem miejsca na stałe- jeśli ktoś chce się zamienić, oczywiście można. Jednak na pewno lepiej zorganizować nawet wszelkie małe, mniej istotne szczegóły, aby się przygotować do imprezy.

Jeśli chcemy mieć wesele zorganizowane nawet w najmniejszym calu, jest to nieodzowny element dekoracyjny. Musimy posadzić gości zgodnie z tym, jak sami uważamy ale tez w taki sposób, żeby każdy był zadowolony z przydzielonego miejsca.