Mój chłopak oferuje usługi detektywistyczne

 

Byłam na imprezie urodzinowej u mojej koleżanki. Gabrysia mówiła mi, ze dzisiaj na imprezie pojawi się jej kuzyn, który na pewno mi się spodoba. Michał podobno z nikim się nie spotyka i jak to twierdzi Gabrysia na pewno będziemy do siebie pasować.

Poznałam chłopaka, który jest detektywem

usługi detektywistyczne śląskieImpreza Gabrysi była bardzo udana. Rzeczywiście Michał mi się od razu spodobał. Jest bardzo podobny do mnie jeśli chodzi o podejście do wielu rzeczy. Mamy takie same poglądy i miło spędziliśmy razem czas. Michał powiedział mi że jest detektywem. na początku myślałam, ze mnie nabiera. jeszcze nigdy nie poznałam kogoś kto jest detektywem. Praca w takiej branży na pewno jest bardzo ciekawa. Michał potwierdził, że ma na swoim koncie wiele spraw bardzo ciekawych spraw. Usługi detektywistyczne śląskie są chętnie wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych ale także przez różne firmy. Klienci pytają o rożne rzeczy. Michał jako detektyw musi być odpowiedzialny i profesjonalnie podchodzić do każdej sprawy. Nie może wyjawiać żadnych informacji postronnym osobom, żeby nie utrudniać swojego śledztwa, które przeprowadza. Michał bardzo mi się spodobał i postanowiłam umówić się z nim na następną randkę. Gabrysia miała racje, że Michał zrobi na mnie pozytywne wrażenie. Usługi detektywistyczne są bardzo ciekawe. Michał opowiadał mi o wielu swoich sprawach oczywiście bez szczegółów. Nie sądziłam, że jego praca jest aż taka ciekawa. Lubię słuchać jego opowiadań.

Od czasu naszego spotkania minęło już trzy lata.Cały czas jesteśmy razem i miło spędzamy ze sobą czas. Dogadujemy się tak dobrze, ze Michał postanowił mi się oświadczyć. W przyszłym roku planujemy ślub. Jestem wdzięczna Gabrysi, ze nas ze sobą zapoznała bo to dzięki niej się poznaliśmy i jesteśmy razem.