Ławka na siłownię w domu

Pakowanie na siłowni to jest to! Podnoszenie ciężarów, ciężkie sztangi, szybki bieg na bieżni to są prawdziwe ćwiczenia, nie jakiś orbitrek trekingowy dla frajerów, którzy nigdy nie ćwiczyli, czy piłkarzyki sklep dla dzieciaków. Prawdziwy mężczyzna musi być silny i umięśniony, dać radę wrzucić lodówkę na siódme piętro i otworzyć wszystkie słoiki dla swojej kobiety.

Ławka to fajne wyposażenie do domowej siłowni

lawkaRegularny trening siłowy jest niezbędny do zachowania pożądanej sylwetki i kondycji. Od lat byłem stałym klientem wszystkich siłowni, aż w końcu przyszedł czas by zorganizować coś u siebie domu. Miałem niewykorzystaną piwnicę, więc postanowiłem urządzić tam sobie salę treningową. Musiałem najpierw wyrzucić stamtąd wszystkie zbędne rzeczy, pomalować ściany, a potem położyłem gumową podłogę amortyzująca wstrząsy. Gdy już wszystko było gotowe przyszedł czas na zakup sprzętu. Ławka na siłownię była moim pierwszym celem. Podnoszenie ciężarów to moje ulubione ćwiczenie, dlatego wybór dobrej ławki oraz stabilnych sztang był dla mnie priorytetowy. Orbitrek treningowy, motylek, wyciągi, suwnica na nogi to były podstawowe sprzęty, które musiałem mieć u siebie w domu. Zakup całego oprzyrządowania nie był tani, ale na karnety na siłownię wydałem już tyle, że wiedziałem, ze ich zakup zwróci mi się w przyszłości. Od teraz nie musiałem już nigdzie dojeżdżać, bo wszystkie miałem u siebie w piwnicy. W każdej wolnej chwili mogłem zejść na dół i poćwiczyć parę minut, a potem wrócić do innych obowiązków. Dzięki temu mogłem jeszcze więcej ćwiczyć, jeszcze bardziej wzmacniać mięśnie, być jeszcze bardziej wysportowanym.

Moi koledzy z siłowni byli pod wrażeniem tego czego udało mi się osiągnąć i zazdrościli mi sprzętu. Sąsiadowi tak się spodobało, że zaczął przychodzić na treningi do mnie, dzięki czemu ćwiczenia stały się jeszcze lepsze, bo miałem towarzystwo osoby podobnej do siebie.