Kupno solidnych maseczek z filtrem

Jestem alergiczką. Mam uczulenie na pyłki niektórych roślin. Po przeprowadzce na wieś szczególnie wiosną miałam problemy z oddychaniem na powietrzu. Po kilku minutach na podwórku zaczynały mi łzawić oczy i miałam bardzo duży katar. lekarz alergolog zalecił mi, abym na co dzień korzystała z maseczek z filtrem podczas wychodzenia na dwór. Postanowiłam spróbować tego rozwiązania.

Wybrałam maseczkę z filtrem ffp2

maseczki z filtrem ffp2Dobrze wiedziałam, że aby taka maseczka faktycznie była skuteczna, musi mieć solidny filtr. Po dłuższym zastanowieniu wybrałam maseczki z filtrem ffp2. Przeczytałam, że to doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie oddechowe. Taka maseczka w żaden sposób nie utrudnia oddychania a zarazem doskonale chroni przed alergenami w powietrzu. Posiada ona wymienne filtry. Jeden filtr wystarcza nawet na osiem godzin użytkowania. Są one bardzo tanie, dlatego mogłam od razu zakupić sobie zapas tych maseczek na cały miesiąc albo i dłużej. Najbardziej zadowolona byłam z tego, że idealnie przylegały one do kształtu twarzy. Dzięki temu powietrze nie dostawało się pod maseczkę bokami. Gdyby tak było, maseczka i tak nic by mi nie dała. Solidne gumki, które można było w bardzo wygodny sposób naciągnąć na głowę lub uszy, gwarantowały że maseczka nie zsunie się ani nie spadnie nawet podczas dużej aktywności fizycznej.

To był naprawdę bardzo dobry sposób na poradzenie sobie z moją alergią. Zakupione przeze mnie maseczki były wysokojakościowe, ale przede wszystkim skuteczne. Dzięki korzystaniu z tej firmy ochrony zupełnie zapomniałam co to znaczy katar albo łzawienie oczu. Korzystam z tych maseczek już od dłuższego czasu od wczesnej wiosny aż do końca lata i jestem bardzo zadowolona. W dodatku można je kupić w aptekach i drogeriach, które znajdują się w mojej okolicy.