Kryształowe żyrandole w nowoczesnej odsłonie

 

Żyrandol to nie tylko ozdoba pałacowego wnętrza. Od wielu dekad gości w polskich domach jako synonim dobrego gustu i elegancji. Również elementy kryształowe uchodzą za przejaw wyrafinowanego smaku w dziedzinie wystroju wnętrza. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że wielu z nas decyduje się na montaż tego typu przedmiotu w naszym lokum. 

Nowoczesne i gustowne żyrandole

nowoczesne żyrandole kryształoweKażdy, kto choć raz odbył turystyczną wizytę w zabytkowym pałacu widział zapewne wiele różnych odmian oświetlenia salonowego. Zwykle są to eleganckie lampy, bogato zdobione klosze czy plafony, które robią wrażenie na wszystkich miłośnikach luksusu. Obecnie na rynku mamy dostępnych wiele różnych modeli lamp wiszących i stojących, które swoim wyglądem nawiązują do pałacowej stylistyki. Dla tych z nas, którzy cenią sobie złoty środek pomiędzy współcześnie panującymi trendami w urządzaniu mieszkań a tymi, które spotkać można było w poprzednich epokach najlepszym rozwiązaniem będą nowoczesne żyrandole kryształowe. Są one synonimem luksusu, ponieważ kryształ dopełni wystrój w kategorii „glam”, a nietuzinkowy kształt oraz nieregularna forma wpasują się w najnowsze tendencje modowe. Jest to połączenie wyszukanego gustu dla koneserów klasycznego piękna i lubujących się w modzie wnętrzarskiej łowców trendów! Mamy do wyboru mniejsze i większe żyrandole, które z łatwością dopasujemy do każdego pokoju czy rodzaju sufitu. Doskonale wkomponują się w ciemne ściany i jasne meble lub na odwrót. Kryształki, z których zbudowana jest konstrukcja lampy odznaczają się ponadprzeciętną twardością i wytrzymałością, dzięki czemu nawet przy przypadkowym zderzeniu z innym przedmiotem pozostaną całe i nie stłuką się.

Warto rozważyć to nietuzinkowe rozwiązanie przy wybieraniu nowego wyposażenia całego mieszkania, by w prosty sposób nadać mu oryginalnego charakteru. Tak elegancko oświetlone wnętrze zyska na ekskluzywności, a ponadto zamontujemy przedmiot solidny i na długie lata.