Kosz pełen słodkości pomysłem na prezent

 

Zbliża się Dzień Matki, więc wraz z rodzeństwem planujemy już powoli zakup jakiegoś prezentu dla naszej mamy. Nigdy nie byliśmy zwolennikami drogich upominków. Zależało nam raczej na tym, aby podarować coś od serca. Nasza mama uwielbia na przykład ręcznie wykonane prezenty. Mamy więc kilka pomysłów i chcemy połączyć je w jeden.

Kosz ze słodkościami na dzień matki

kosz upominkowyDzień Matki to wyjątkowe święto wyjątkowej osoby, kogoś, kto dał nam życie, wychował i darzy bezgraniczną miłością. Aby okazać wdzięczność i uczucie względem naszej mamy zawsze wraz z rodzeństwem wymyślamy coś oryginalnego. W tym roku chcemy napisać listy z podziękowaniami. Każdy stworzy swój i zapakuje w piękny, listowny papier. Aby jednak koperty były podarowane jeszcze bardziej efektownie, chcemy zapakować je w kosz upominkowy pełen słodyczy. Takie kosze upominkowe można albo zamówić gotowe w całości, albo skomponować samemu. My postawiliśmy na drugą opcję. Zakupiliśmy już ulubione słodycze naszej mamy oraz nabyliśmy piękny, duży wiklinowy kosz. W środku znajdą się łakocie oraz napisane przez nas listy. Cały kosz chcemy zapakować w celofan i przewiązać piękną kokardą. Oczywiście dodatkowo kupimy mamie bukiet kwiatów, jej ulubionych róż oraz zabierzemy ją na kolację niespodziankę do restauracji. Praktycznie wszystko mamy już zaplanowane, teraz tylko kwestia dogrania szczegółów. Myślę, że mama będzie szczęśliwa. A nasze pomysły może zainspirują kogoś do wymyślenia oryginalnego prezentu.

Zawsze wychodziliśmy z moim rodzeństwem z założenia, że prezent na dzień matki musi mieć wyjątkową formę. Najpiękniejsze prezenty to te zrobione samemu. I coś takiego chcemy wprowadzić w życie również w tym roku. Podarujemy mamie kosz upominkowy ze słodkościami oraz listami napisanymi przez nas.