Kontener jest potrzebny w trakcie remontu

 

Jestem w trakcie remontu mieszkania. Ekipa już jest zamówiona Fachowcy zaczynają swoje prace w przyszłym tygodniu. Ustaliłam z fachowcami jak ma przebiegać remont i jak ma wyglądać moje mieszkanie. Wszystkie materiały budowlane zostały już przez firmę zamówione. Ja mam jeszcze jedno zadanie, które muszę załatwić przez rozpoczęciem prac.

Zamawiam kontener

kontenery WrocławKierownik firmy zadzwonił do mnie, że muszę zamówić kontener. W miejscowości, w której mieszkam jest wiele firm, które świadczą takie usługi. Kierownik ekipy remontowej polecił mi firmę, z którą oni współpracują. Kontenery Wrocław można zamówić w różnych wielkościach. Wiem jaki kontener mam zamówić. Najlepiej gdyby firma przywiozła go na mój adres i ustawiła go przed klatką. Fachowcy powinni mieć do niego blisko to będzie bardzo przydatne w trakcie wykonywania przez nich prac. Zadzwoniłam do poleconej firmy i szybko udało mi się ustalić wszystkie szczegóły. Kontener ma pojawić się przed moją klatką ją jutro około godziny szesnastej. ucieszyłam się bo o tej godzinie będę już w domu więc będę mogła podpisać od razu wszystkie niezbędne dokumenty. Bardzo się ciesze, że udało mi się tak szybko załatwić wszystkie niezbędne rzeczy. Już nie mogę się doczekać aż ekipa remontowa wejdzie do mojego mieszkania i zacznie wykonywać swoje prace. Moje mieszkanie będzie zupełnie inaczej wyglądało. Ekipa remontowa będzie robiła remont generalny dlatego kontener jest dla nich bardzo ważny.

Remont powoli dobiega końca. Nawet nie sądziłam, że pracownicy budowlani tak sprawnie będą wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Mieszkanie zupełnie inaczej wygląda a jeszcze nie wszystko jest skończone. Brakuje mebli i dodatków, które kupiłam i czekają żeby je poukładać. jestem bardzo zadowolona z kontenera, którego zamówiłam.

Szczegóły oferty www.eko-city.com.pl