Kinkiet łazienkowy

 

Robienie makijażu w łazience jest czymś niezwykle powszechnym wśród kobiet. Chociażby z tego względu, że nie każda z nich posiada w domu specjalnie do tego przeznaczoną toaletkę. A nawet, jeżeli ją ma, to jakoś tak wygodniej i szybciej jest wykonać make up w łazience. Istotne jest tylko w tym przypadku dobre oświetlenie, w czym doskonale spisują się wieszane zazwyczaj nad lustrem kinkiety. 

Kinkiety w łazience ułatwiają robienie makijażu

kinkiet łazienkowyJak większość kobiet również i ja mam w zwyczaju malowanie się przed lustrem w łazience. Mam dosyć małe pomieszczenie łazienkowe bez dodatkowego żródła światła, co często nieco utrudniało wykonanie perfekcyjnego makijażu. Na szczęście wpadłam na doskonały pomysł aby nad lustrem zamontować specjalny kinkiet łazienkowy, który stając się dodatkowym źródłem światła mocno ułatwił mi codzienny make up. Wybór kinkietów do łazienek jest tak ogromny, że albo się wie konkretnie czego sìe chce, albo można stracić mnóstwo czasu na podejmowaniu decyzji. Ja zdecydowałam się na nowoczesność czyli na metalowy, długi i wąski kinikiet, który oświetla lustro na całej długości. Jest to bardzo ważne, żeby umiejętnie dopasować rodzaj światła, jaki chcemy dzięki kinkietom uzyskać. Jest on przeważnie zdeterminowany kształtem kinkietu. Ważna będzie też jasność. Niektóre kinkiety pełnią bowiem tylko i wyłącznie dekoracyjną funkcję, więc emitowane przez nie światło jest bardzo blade. Niekiedy nawet takie światło ma konkretną barwę, co tworzy bardzo ciekawy efekt.

Dla wszystkich pań, które narzekają za ciemne światło w łazience, przez które nie można wykonać perfekcyjnego makijażu, idealnym rozwiązaniem jest kinket łazienkowy. Wiesza się go na przykład nad lustrem, uzyskując dodatkowe źródło światła. Taki kinkiet może też z powodzeniem pełnić funkcję dekoracyjną.