Górskie szaleństwa, czyli europejskie stoki pod lupą

Zima tak naprawdę się jeszcze nie skończyła, dlatego wszyscy więc zastanawiają się dokąd wybrać się na białe szaleństwo. Nie dość, że sam sport jest naprawdę stosunkowo drogi, bowiem zanim wybierzemy się na narty, niestety musimy zainwestować w dobry sprzęt narciarski bądź snowboardowy, to do tego niestety musimy jeszcze doliczyć koszt dojazdu w nasze upragnione miejsce, noclegi, wyżywienie, jak również wyciągi narciarskie.

Komputer nurkowy to urządzenie dla każdego nurka

Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do ciepłych krajów i ponurkowanie. Okuje się, że akcesoria do nurkowania, a wśród nich komputer nurkowy są o wiele tańsze niż narty i białe szaleństwo. Ale, jeśli jednak chce się poszaleć na nartach i nie chcemy robić nic innego – nasza kieszeń musi trochę ucierpieć. Jeśli jednak przejrzy się oferty jedynie kilku europejskich miejsc, można wybrać naprawdę bardzo fajne w przystępnej cenie. Musimy jednak pamiętać, że nie liczą się tu tylko tanie jedzenie i noclegi, a liczy się przede wszystkim nasze i innych bezpieczeństwo na stoku. Jeden z niemieckich automobilklubów stworzył listę najbardziej opłacających się stoków narciarskich.

komputer nurkowyTakie zestawienie z pewnością każdemu się przyda, szczególnie tym, którzy pierwszy raz wybierają się na narty i nie wiedzą co z czym się je. Po porównaniu 20 najpopularniejszych w Europie stoków narciarskich okazuje się, że polska kuchnia jest w tych miejscach najtańsza. Najdrożej za jedzenie liczą sobie oczywiście Francuzi. Najlepiej, bo oczywiście najtaniej pod względem wszystkich testowanych posiłków wypadła polska Szrenica. Tam można najeść się do woli za bardzo małe pieniądze. Okazało się, że nie wynikało to z niezbyt dobrej jakości dań. Osoby testujące polskie jedzenie bardzo sobie je chwaliły. Nie dość, że nasze jedzenie było bardzo dobre, to jeszcze nasza obsługa jest jedną z najmilszych, co jest jednym z ważniejszych aspektów dla niemieckich testerów – kelnerka mówiła w ich rodzimym języku, a to im się bardzo podobało. Jak widać Polska sprawdza się wśród turystów spoza innych krajów, a to powinno nas bardzo cieszyć.