Gitterbox – kosze transportowe

Branża budowlana, elektryczna czy stalowa cenią sobie kosze transportowe, które potocznie zwie się skrzyniowymi paletami, chociaż ich oficjalna nazwa to gitterbox. To metalowa skrzynia, która służy do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Producent zaświadcza, że są one niezwykle wytrzymałe, solidnie wykonane a korzystanie z nich jest bardzo wygodne.

Więcej o gitterboxach

gitterboxZakupując do swojej firmy te metalowe pojemniki, czyli gitterboxy, możemy być pewni, że posłużą one nam przez wiele lat. Ich zastosowanie jest na tyle szerokie, że na pewno nigdy nie będą stały w kącie niepotrzebne. Gitterbox został wyprodukowany celem przechowywania w nim niezwykle ciężkich, a w dodatku, niewymiarowych rzeczy, takich jak na przykład części samochodowe, dlatego też świetnie sprawdzą się w warsztatach, a nawet, w fabrykach samochodów. W firmach produkujących te skrzynie, znajdziemy wiele wymiarów gitterboxów, na przykład 1200×1000 czy 800×600. Zaletą tych skrzyń jest standaryzacja ich wymiarów, zostały one bowiem zaprojektowane w taki sposób, by współgrać z wieloma innymi produktami, które można umieścić w środku, a także ze środkami transportu, które będą musiały być może je przewozić z miejsca na miejsce. Zostały one stworzone tak, by jeden można było umieścić na drugim, co ułatwia nie tylko transport, ale i przechowywanie. Dodatkową ich zaleta jest to, że spokojnie można przechowywać je na dworze.

Metalowa skrzynia, czyli gitterbox to świetne rozwiązanie które sprawdzi się w wielu branżach. Zostały bardzo logistycznie dopasowane do wszelkich produktów i środków transportu, dlatego ich użytkowanie jest proste i bezpieczne. Można używać ich w celach, nie tylko transportowych, lecz także przechowywać w nich bezpiecznie wiele produktów.