Gdzie w Warszawie zrobię badanie wariografem?

 

Jestem adwokatem sądowym specjalizującym się w sprawach karnych, z wieloletnim doświadczeniem. Jednak takiej sprawy jak ostatnio nie prowadziłem nigdy. W procesie nie było praktycznie żadnych dowodów, same poszlaki, które niewiele wnosiły. Dość długo zastanawiałem się na tym, jak mógłbym wybronić swojego klienta. W końcu przyszło mi do głowy pewne rozwiązanie.

Zaproponowałem klientowi badanie wariografem

wariograf badanie warszawaDoszedłem do wniosku, że dobrym pomysłem będzie przeprowadzenie badania wariografem czyli popularnym wykrywaczu kłamstw, które mogłoby wskazać na niewinność mojego klienta. Klient od razu się zgodził, dlatego teraz musiałem znaleźć miejsce w Warszawie, gdzie takie badanie wariografem można przeprowadzić. Poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wariograf badanie warszawa, i zacząłem przeglądać wyniki. Dowodem w sprawie sądowej uznanym przez sędzie może być tylko badanie wariografem wykonane na certyfikowanym wariografie przez profesjonalnego eksperta od przeprowadzania takich badań. Bez problemu udało mi się znaleźć centrum wariograficzne w Warszawie, gdzie oferowano takie przeprowadzenie badania wariografem do celów prywatnych lub procesowych. Dużą zaletą tego miejsca było to, że nie mieli długich terminów oczekiwania na badania, a samo badanie wariografem było dostępne w taniej, przystępnej cenie.

Poza tym w przypadku wygrania sprawy mój klient i tak mógł się ubiegać o zwrot kosztów sądowych konicznych do obrony celowej. Dużą zaletą był też fakt, że na ekspertyzę czyli wynik badania nie trzeba było długo czekać. Można go było uzyskać już na drugi dzień po wykonaniu badania wariografem. Dzięki temu wynik badania wariografem przydał mi się już na następnej rozprawie sądowej. Udało mi się dzięki niemu wybronić klienta.

Z usługi badania wariografem skorzystać można na: https://bez-klamstw.pl/