Dobre sauny parowe domowe na prezent

 

Jakiś czas temu miałam z mężem piątą rocznicę ślubu. W sumie to co rok z tej okazji robimy jakiś uroczysty obiad dla rodziny i zawsze mamy dla siebie też jakieś prezenty. Uważam bowiem, że takie rocznice to są ważne dni i powinniśmy jak najbardziej je obchodzić.

Dobre sauny parowe domowe w łazience

dobre sauny parowe domoweZawsze z mężem robiliśmy sobie raczej symboliczne prezenty. Ważne po prostu żeby poczuć, że ktoś o nas pamięta. W tym roku jednak mąż zrobił mi duża niespodziankę. Zrobił po prostu to o czym ja marzyłam. W swoim domu mamy dużą łazienkę i ja zawsze mu mówiłam, że u nas to by nawet mogły być dobre sauny parowe domowe bo się po prostu zmieszczą. Przed rocznicą ślubu musiałam pojechać na dwudniowe szkolenie do innego miasta. I w tym czasie mąż zrobił saunę parową w domu. Gdy wróciłam miałam prawdziwą niespodziankę. Muszę przyznać, że w tym roku maż się naprawdę bardzo postarał. Spełnił jednym słowem moje marzenie na temat tej sauny. Gdy ją zobaczyłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom, że teraz mam coś takiego u siebie w łazience. Od razu musiałam ją wypróbować. Okazało się, że działa idealnie. Ja uwielbiam wprost chodzić do sauny zawsze po tym się dobrze czuje. Teraz nie będę musiała za takie wizyty płacić. I będę mogła z niej korzystać kiedy tylko chcę. Gdy wieczorem na  kolację przyszli do nas zaproszeni goście nie mogli też uwierzyć w to, że ja mam teraz taką luksusową saunę w domu. Mój mąż jednak potrafi mnie zaskoczyć.

Mąż powiedział mi, że to nie on montował tą saunę a specjalna firma w której tą saunę kupił. Montaż jej był już w cenie. Zresztą dobrze, że zrobili to fachowcy bo poszło im to bardzo sprawnie a mąż by pewnie spędził na tym dużo więcej czasu i nie wiadomo czy zdążyłby do mojego powrotu ze szkolenia. A tak miałam wspaniałą niespodziankę.