Dlaczego warto używać suszarki do rąk?

W społeczeństwie wciąż panuje przeświadczenie, że korzystanie z suszarek do rąk jest niehigieniczne i powinniśmy go unikać. Producenci tego typu sprzętu wprowadzają do swojej oferty jednak wiele ciekawych rozwiązań, dzięki czemu dzisiaj suszenie dłoni przy pomocy elektrycznie zasilanych urządzeń jest bezpieczne. Jednym z zasługujących na uwagę produktów dostępnych na rynku są suszarki kieszeniowe.

Suszarka kieszeniowa w publicznej toalecie

łazienkowa suszarka kieszeniowa do rąkTen model z pewnością jest wart uwagi kiedy chcemy wymienić starą suszarkę do rąk na nową. Najlepsze dostępne na rynku urządzenia wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo obudowa jest pokrywana specjalną powłoką, na której rozwój bakterii jest bardzo ograniczony. Dzięki temu, że łazienkowa suszarka kieszeniowa do rąk wyróżnia się swoją budową, woda nie kapie z dłoni na podłogę. Zamiast tego krople spływają do specjalnego pojemniczka, który jest częścią urządzenia. W ten sposób w toalecie jest o wiele czyściej, ponieważ wilgoć nie roznosi się pod butami. Nowoczesne suszarki kieszeniowe mają także wbudowane specjalne lampy UV. Kiedy czujnik uruchamia urządzenie zaczynają one emitować światło o fioletowej barwie. Jak się okazuje nie jest to tylko niepotrzebny gadżet – lampy w znaczny sposób ograniczają rozwój bakterii na dłoniach, dzięki czemu pod wpływem ciepłego powietrza nie rozwijają się one.

Atutem kieszeniowych suszarek do rąk jest także to, że bardzo szybko suszą one dłonie. Specjalny silnik nadaje powietrzu dużą prędkość, co sprawia, że cały proces jest o wiele bardziej wydajny niż w stosowanych dotąd urządzeniach. Jeśli chcemy, aby w łazience publicznej ludzie częściej korzystali z suszarki do rąk, warto zainwestować w wysokiej jakości, sprawdzony sprzęt od dobrego producenta.